Strona główna | ZPRP | Kadra narodowa seniorów

Kadra narodowa seniorów

 

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej mężczyzn na następujący cykl akcji szkoleniowych: 

16-23.12.2014 – Pruszków – konsultacja szkoleniowa
      27-30.12.2014 – Katowice – turniej międzypaństwowy
      05-08.01.2015 – Płock – konsultacja szkoleniowa
      09-12.01.2015 – Oviedo, Hiszpania – turniej międzypaństwowy
        13.01-02.02.2015  – Doha, Katar – Mistrzostwa Świata

/ Fot. R. Oleksiewicz (Pressfocus)

Zawodnicy powołani na cykl akcji szkoleniowych w terminie 16.12-23.12.2014

1. Szmal Sławomir – KS Vive Tauron Kielce
2. Bielecki Karol – KS Vive Tauron Kielce
3. Jurecki Michał – KS Vive Tauron Kielce
4. Lijewski Krzysztof – KS Vive Tauron Kielce
5. Grabarczyk Piotr – KS Vive Tauron Kielce
6. Chrapkowski Piotr – KS Vive Tauron Kielce
7. Wichary Marcin – SPR Wisła Płock SA
8. Wiśniewski Adam – SPR Wisła Płock SA
9. Jurkiewicz Mariusz – SPR Wisła Płock SA
10. Syprzak Kamil – SPR Wisła Płock SA
11. Daszek Michał – SPR Wisła Płock SA
12. Orzechowski Robert – KS Górnik Zabrze
13. Kuchczyński Patryk – KS Górnik Zabrze
14. Niewrzawa Paweł – KS Górnik Zabrze
15. Krajewski Przemysław – KS Azoty Puławy
16. Masłowski Piotr – KS Azoty Puławy
17. Gumiński Wojciech – MKS Zagłębie Lubin
18. Krzysztofik Damian – SPR Stal Mielec
19. Szyba Michał – RK Gorenje Velenje (SLO) – od 21.12.2014
20. Wyszomirski Piotr – Pick Szeged (HUN) – od 20.12.2014

Rezerwa
:
 Seroka Mateusz – MMTS Kwidzyn
 Zadura Przemysław – MMTS Kwidzyn
 Pilitowski Maciej – MMTS Kwidzyn
 Daćko Marek – KS Górnik Zabrze
 Walczak Patryk – KS Pogoń Handball Szczecin
 Przybylski Rafał – KS Azoty Puławy

Zawodnicy powołani na cykl akcji szkoleniowych w terminie 27.12.2014-01.02.2015:
1. Jurecki Bartosz – SC Magdeburg (GER)
2. Rojewski Andrzej – SC Magdeburg (GER)
3. Jaszka Bartłomiej – Füchse Berlin (GER)
Kadra szkoleniowa:
– Biegler Michael – trener główny
– Będzikowski Jacek – trener  współpracujący
– Markowski Rafał – lekarz
– Buczak Jerzy – fizjoterapeuta
– Rudomina Krzysztof – fizjoterapeuta
– Kalwa Łukasz – statystyk
– Ręgwelski Maciej – psycholog
I. Zbiórka zawodników dnia 16.12.2014 r. (wtorek) do godz. 13.00 w hotelu „Viktor”; ul. Andrzeja 1a; 05-800 Pruszków.