Strona główna | ZPRP | Kadra narodowa juniorów młodszych

Kadra narodowa juniorów młodszych

 

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej juniorów młodszych (ur.1998 r. i mł.) na następujący cykl akcji szkoleniowych:

15-18.12.2014 – COS Cetniewo – konsultacja szkoleniowa
18-22.12.2014 – Rumunia – turniej międzypaństwowy
1. Pyrka  Kacper – UKS Bursa Puławy – SMS 
2. Kołtunowicz  Piotr – KS Start Konin – SMS
3. Milewski Michał – UKS Iskra Bydgoszcz – SMS
4. Chełmiński   Adrian – UKS Nike Ciechanów – SMS
5. Mauer Patryk – UKS Dziewiątka Legnica – SMS
6. Jarosiewicz Piotr – UKPR Agrykola Warszawa – SMS
7. Koselski Konrad – MKS Zagłębie Lubin – SMS
8. Rogalski Michał – KS Unia Lublin – SMS
9. Bartosik Marek – MKS Zagłębie Lubin – SMS
10. Zarzycki Maciej – KS Unia Lublin – SMS
11. Sobczyk Marek – SKS Kusy Kraków – SMS
12. Orpik Jakub – UKS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka – SMS
13. Olkowski Aleks – SKF Wisła Płock
14. Szczepański Patryk – SKF Wisła Płock
15. Lejza Bartosz – SKF Wisła Płock
16. Guziewicz Alan – MTS Kwidzyn
17. Bulski Jakub – KS Vive Tauron Kielce
18. Makowski Tomasz – UKPR Agrykola Warszawa
19. Krysiak Dawid – Gaz-System pogoń Szczecin
20. Komarzewski Krzysztof – SPR Wybrzeże Gdańsk
21. Antosik Kacper – CHKS Łódź
22. Dudkowski Paweł – WKS Śląsk Wrocław
Zawodnicy rezerwowi:
 Kowalczyk Paweł – UKS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka – SMS
 Skrzypczyk Dawid – KS Gwardia Opole – SMS
 Rynk Paweł – SPR Wybrzeże Gdańsk – SMS
 Telka Łukasz – KS Vive Tauron Kielce
 Gądek Krzysztof – SPR Wybrzeże Gdańsk
 Beczek Andrzej – MKS Zryw Chorzów
 Wiewiórski Michał – WKS Śląsk Wrocław
Kadra szkoleniowa:
   Tomaszewski Dariusz – trener główny
   Skórski Michał – trener współpracujący
   Błaszkiewicz Tomasz – trener bramkarzy
   Kułakowski Paweł – fizjoterapeuta    
   Adamczyk Szymon – statystyk
I. Zbiórka zawodników: dnia 15.12.2014 (poniedziałek) do godz. 13:00 w COS Cetniewo; ul.Żeromskiego 52; Władysławowo.
II. Kluby macierzyste winny zapewnić zawodnikom opiekę podczas dojazdu i powrotu z akcji szkoleniowej.
III. Zawodnicy winni zabrać ze sobą : 
              –  legitymacje uprawniające do zniżek na przejazdy
              –  książeczkę zdrowia sportowca z ważnymi badaniami lekarskimi, 
              –  sprzęt treningowy do zajęć w hali sportowej i w terenie  
              –  notatnik (zeszyt) do zapisu informacji o szkoleniu centralnym
IV. Związek zapewnia: zakwaterowanie, wyżywienie, opiekę medyczną oraz zwrot kosztów przejazdu (pociąg TLK II kl. lub pociąg EIC II kl. za zwrotem biletu i miejscówki.)
V. Kluby macierzyste winny niezwłocznie powiadomić zawodników o w/w akcji szkoleniowej i pisemnie potwierdzić ich udział w terminie do dnia 09.12.2014 r. (również zawodnicy rezerwowi, którzy w przypadku powołania do składu podstawowego zostaną powiadomieni telefonicznie lub odrębnym pismem).