Strona główna | ZPRP | Kadra narodowa juniorek mlodszych

Kadra narodowa juniorek mlodszych

 

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienione zawodniczki kadry narodowej juniorek młodszych (ur.1998 r. i mł.) na astępujący cykl akcji szkoleniowych:

30.11-07.12.2014 – COS Szczyrk    – zgrupowanie szkoleniowe
05-07.12.2014     – COS Szczyrk    – Mecze Międzypaństwowe (POL-FRA)


/ Fot. M. Skorupski
        
1.    Nosek          Natalia      – MKS Bochnia                 – SMS Płock
2.    Urbańska      Marlena    – MKS Kusy Szczecin         – SMS Płock
3.    Trzaska        Karolina    – MMKS Jutrzenka Płock      – SMS Płock
4.    Wasik          Michalina   – UKS Conrad Gdańsk         – SMS Płock
5.    Pająk           Wioleta    – LUKS Orlik Reszel             – SMS Płock
6.    Pękala         Alicja        – MTS Kwidzyn
7.    Gędłek         Joanna      – MTS Kwidzyn
8.    Świerczek    Justyna     – MTS Kwidzyn
9.    Kłos            Joanna       – MTS Kwidzyn
10.  Szynkaruk     Daria         – MTS Kwidzyn
11.  Kamińska      Oliwia        – GTPR Gdynia
12.  Błaszkowska  Jagoda       – GTPR Gdynia
13.  Granicka       Małgorzata  – GTPR Gdynia
14.  Racka          Adrianna     – SKF KPR Sparta Oborniki
15.  Kaszkowiak   Jesica         – SKF KPR Sparta Oborniki
16.  Stokowiec    Natalia        – UKS PR Ruch Chorzów
17.  Płomińska      Oktawia      – UKS PR Ruch Chorzów
18.  Więckowska  Dominika      – Korona Handball Kielce
19.  Stokłosa       Aleksandra   – MKS Olimpia Beskid Nowy Sącz
20.  Janik            Kinga          – UKS Olimpia Nowy Sącz
21.   Uścinowicz   Paulina        – UKS Conrad Gdańsk

Zawodniczki rezerwowe:
1.    Roguska       Monika          – SPR Łukovia Łuków                     – SMS Płock
2.    Knop           Milena      – UKS Olimpijczyk Kowalewo Pomorskie  – SMS Płock
3.    Szkurłat       Julia             – Korona Handball Kielce
4.    Szkurłat       Wiktoria         – Korona Handball Kielce
5.    Gliwińska     Wiktoria          – Korona Handball Kielce
6.    Niezgodzka   Marika           – SKF KPR Sparta Oborniki
7.    Durka          Alicja             – SKF KPR Sparta Oborniki
8.    Janas          Natalia           – KPR Jelenia Góra
9.    Skowrońska  Agata            – KPR Jelenia Góra
10.   Gałązka       Aleksandra      – MKS Karczew
11.   Kowalczyk   Natalia           – GTPR Gdynia

Kadra szkoleniowa:

    Konitz    Tomasz     – trener główny
    Wasiuk    Krystyna  – trenerka asystentka
    Dimitruk    Artur      – fizjoterapeuta

I.  Zbiórka zawodniczek dnia 30.11.2014 (niedziela) do godz. 14.00 COS OPO Szczyrk; 43-370 Szczyrk, ul. Plażowa 8.