Strona główna | Akredytacje | Lista akred. na mecz z Niemcami (07.06)

Lista akred. na mecz z Niemcami (07.06)

 

Związek Piłki Ręcznej w Polsce i Ergo Arena podają listę dziennikarzy i fotoreporterów akredytowanych na mecz Polska – Niemcy (07.06), w ramach kwalifikacji do finałów MŚ 2015 mężczyzn. Odbiór akredytacji możliwy będzie dwie godziny przed spotkaniem, w ERGO ARENIE, w biurze prasowym – wejście techniczne C-1.

7.06.2014 – sobota

Polska-Niemcy (godz. 16:45)

DZIENNIKARZE

BARSZCZOWSKI Wojciech – BRAVOSport

BRAUN Zbigniew – Radio Plus Gdańsk

CHODKOWSKI Grzegorz – handball.pl

DOMAŃSKI Marcin – PAP

FARAN Michał – Pomorska.tv

GAŁĘZEWSKI Michał – Sportowefakty.pl

GĄSIOROWSKI Michał – Polskie Radio 3

GEBEL Marcin – TVP Sport

JAKUBOWSKI Jakub – Prestiż Magazyn Trójmiejski

JANISZ Andrzej – Polskie Radio Pr 1

JANKOWSKI Wojciech – Radio Gdańsk

JANKOWSKI Piotr – Orange Sport

KMIECIK Maciej – Radio Centrum Kalisz

KOŁSUT Kamil – Sportowefakty.pl

KOPACZ Agnieszka – Orange Sport

KRUK Jaromir – Wochenblatt

KUBICKI Grzegorz – Gazeta Wyborcza Trójmiasto

LITWIN Monika – Wspieramyklub.pl

MACHNIKOWSKI Włodzimierz – Radio Gdańsk

MERK Kacper – RMF FM

na okaziciela – TVN24

NAPIÓRKOWSKI Maciej – handball.pl

OSMYCKI Cezary – PAP

PABIS Tomasz – Wochenblatt

PIEŃKOWSKI Bartosz – ERGO ARENA

PLUSZEWSKA Magda – EHF Media

RADZIMIRSKI Maksymilian – Rzeczpospolita

SALWA Leszek – TVP Kielce

STANKIEWICZ Paweł – Polska Dziennik Bałtycki

STASZKIEWICZ Jakub – Orange Sport

SUMOWSKI Rafał – Trojmiasto.pl

SZAWELSKA Natalia – portel.pl

SZCZYPIOR Krzysztof – TVP Gdańsk

ZIMIŃSKA Katarzyna – Agencja TVN

FOTO/TV

BARCZYK Norbert – Pressfocus AF

BARTKOWSKI Jerzy – ERGO ARENA

BIELASZEWSKI Kamil – Wochenblatt

CIECHOŃSKI Sebastian – Orange Sport

CZARNIAK Maciej – Trojmiasto.pl

DĄBROWSKA Renata – Gazeta Wyborcza Trójmiasto

DEJNAROWICZ Łukasz – PAF Forum

DEMBIŃSKA Anna – portel.pl

DOLECKI Grzegorz – Orange Sport

FLUDRA Michał – Newzulu

GROCHALA Łukasz – Cyfra Sport

JASTRZĘBOWSKI Tomasz – Agencja TVN

JASTRZĘBOWSKI Adam – Foto Olimpik Agencja Fotografii Sportowej

ŁOMIŃSKI Tadeusz – ZPRP

MISZTAL Karolina – FOTOBANK.PL

MYSTKOWSKI Krzysztof – Kosycarz Foto Press

na okaziciela – TVP Sport

na okaziciela – TVN24

na okaziciela – TVP Gdańsk

NOWAK Michał – Preview Photo Agency

NOWAKOWSKI Kamil – Pomorska.tv

OKTABA Tomasz – Sportowefakty.pl

OLEKSIEWICZ Rafał – Pressfocus AF

PODLEWSKI Artur – 058sport.pl

RADOŃ Maciej – Trojmiasto.pl

RAJKOWSKI Andrzej – ERGO ARENA

RECKI Łukasz – AF W-kadrze.pl

SAŁKOWSKA Małgorzata – handball.pl

STRÓŻYK Wojciech – Reporter AF

SZAMAŁEK Tomasz – Agencja TVN

SZYMAŃSKI Jarosław – Przegląd Sportowy

SZYMAŃSKI Jacek – UM Gdańsk

ŚWIDERSKI Przemysław – Polska Dziennik Bałtycki

TARCHALSKI Wojciech – TVP Sport

TRZPIL Grzegorz – Handball Polska

WARŻAWA Adam – PAP

WERNER Dominik – Gazeta.pl