Strona główna | Akredytacje | Lista akredytacyjna na PGNiG PP Final4

Lista akredytacyjna na PGNiG PP Final4

 

Związek Piłki Ręcznej w Polsce podaje listę dziennikarzy, fotoreporterów i operatorów, akredytowanych na turniej PGNiG PUCHAR POLSKI mężczyzn FINAL4, który odbędzie się w dniach 12-13 kwietnia br. w warszawskiej Hali Torwar.

Odbiór akredytacji będzie możliwy od godziny 16:00, w dniach 12 i 13 kwietnia, w wyznaczonym punkcie:

– w holu głównym hali Torwar; ul. Łazienkowska 6A; 00-449 Warszawa.

Z UWAGI NA DUŻE ZAINTERSOWANIE, LICZBA MIEJSC SIEDZĄCYCH PRZY STANOWISKACH DZIENNIKARSKICH JEST OGRANICZONA DO JEDNEGO NA REDAKCJĘ.

PLAN GIER TURNIEJU:

12.04.2014

18:00 – KS VIVE TARGI KIELCE – AZOTY PUŁAWY

20:30 – SPR CHROBRY GŁOGÓW – ORLEN WISŁA PŁOCK

13.04.2014

18:30 – mecz o 3. miejsce

20:30 – FINAŁ PGNiG PUCHARU POLSKI MĘŻCZYZN

Dziennikarze:

1. Chodkowski Grzegorz – Handball.pl

2. Pankowska Katarzyna – Handball Polska

3. Falkowski Piotr – TVP Sport

4. Fabianowicz Elwira – Wirtualny Płock

5. Zapałowska Aleksandra – Radio Kampus

6. Gapiński Kamil – TOK FM

7. Gebel Marcin – TVP Sport

8. Mruszczyk Kamila – TOK FM

9. Baliński Jakub – Warszawa.naszemiasto.pl

10. Mandes Rafał – 24.pl

11. Osiecka Justyna – Pawi.pl

12. Karpiński Piotr – NC+

13. Piwowarski Igor – Reczna.info.pl

14. Osiński Wojciech – Przegląd Sportowy

15. Żytnicki Jacek – AKPA Polska Press

16. Wojs Maciej – Sportowefakty.pl

17. Kołsut Kamil – Sportowe fakty.pl

18. Błaszczak Andrzej – Tygodnik Powiśla Puławy

19. Janisz Andrzej – Polskie Radio Program 1

20. Merk Kacper – RMF FM

21. Adamkowski Arkadiusz – Gazeta Wyborcza Płock

22. Małachowski Adam – Gazeta Wyborcza Płock

23. Świerżewski Daniel – Polskatimes.pl

24. Cender Marek – Polskie Radio Kielce

25. Bujnowicz Krzysztof – Polskie Radio Kielce

26. Markiewicz Marta – Dziennik Płocki

27. Chabowska Michalina – Handballplanet.com

28. Marciniak Jolanta – Tygodnik Płocki

29. Barszczowski Wojciech – Bravo Sport

30. Stempniowska Ewa – Echo Dnia

31. Kotwica Paweł – Echo Dnia

32. Długaszek Przemysław – Superstacja TV

33. Furtak Mariusz – Superstacja TV

34. Matys Paweł – Gazeta Wyborcza Kielce

35. Kozubek Sebastian – Vivetargi.pl

36. Papaj Paweł – Vivetargi.pl

37. Łęczycki Jarosław – TVP Warszawa

38. Drubkowski Paweł – NMS „Magiel”

39. Kruk-Pielesiak Wojciech – PAP

40. Betlejewski Mariusz – Wisła TV

41. Kopacz Agnieszka – Orange Sport TV

42. Marczyk Krzysztof – Orange Sport TV

43. Ciarkowski Dawid – Nafciarze.info

44. Machnacki Marcin – Nafciarze.info

45. Olszak Krzysztof – Radio Puławy

46. Walczak Alicja – Eventualnosci.pl

47. Giersz Michał – TVP Info

48. Kozanecki Kamil – Echa Płocka

Fotoreporterzy i operatorzy:

1. Biczyk Marek – Newspix.pl

2. Trzpil Grzegorz – Handball Polska

3. Prończyk Adam – AKPA Polska Press

4. Atys Kuba – Gazeta Wyborcza

5. Barczyk Norbert – Pressfocus

6. Skiba Konrad – Wirtualny Płock

7. Pytel Piotr – TVP

8. Jakubowski Paweł – Pawi.pl

9. Piwowarski Piotr – Reczna.info.pl

10. Klepaczko Anna – Sportowefakty.pl

11. Iwańczuk Andrzej – AF Reporter

12. Czech Bartłomiej – Tygodnik Powiśla Puławy

13. Mrówka Piotr – Petronews.pl

14. Zborowski Bartłomiej – PAP

15. Niesłuchowski Tomasz – Gazeta Wyborcza Płock

16. Jędrzejowski Tomasz – Bravo Sport

17. Duda Paula – CKSPort.pl  

18. Markiewicz Michał – Dziennik Płocki

19. Biń Sebastian – Superstacja TV

20. Kubalski Jarosław – Gazeta Wyborcza Kielce

21. Benicewicz-Miazga Anna – Vivetargi.pl

22. Domagała Piotr – Vive Targi Kielce TV

23. Ślązak Andrzej – TVP Warszawa

24. Jangas Tomasz – TVP Info

25. Dziecinny Dominik – SPR Wisła Płock

26. Ratajczyk Joanna – Sportklub TV

27. Bieńkowski Łukasz – Wisła TV

28. Kulas Krzysztof – Orange Sport TV

29. Czarnecki Mateusz – Przeglądligowy.com

30. Łabiński Szymon – Eventualnosci.pl

31. Kabulski Rafał – TVP Info

32. Jastrzębowski Tomasz – AF Olimpik

33. Piotrowski Przemysław – AF MPA Images

34. Perkowska Katarzyna – Freelancer

35. Salva Leszek – TVP Kielce

36. Michalski Piotr – Radio.kielce.pl

Lista rezerwowa:  

1. Kopczyński Andrzej – Gazeta Wyborcza Płock

2. Gnat Karol – Vive Targi Kielce TV

3. Krzemiński Łukasz – Wisła TV

4. Skierski Łukasz – Wisła TV

5. Jangas Tomasz – TVP Warszawa

6. Zalesiński Patryk – TVP Info

7. Rosłoń Krzysztof – TVP Info

8. Leśniak Paweł – TVP Info

9. Łomża Bartłomiej – TVP Info

10. Lesiuk Marcin – TVP Info