Strona główna | Akredytacje | Lista akredytacyjna na lubelski turniej

Lista akredytacyjna na lubelski turniej

 

Związek Piłki Ręcznej w Polsce podaje listę dziennikarzy i fotoreporterów akredytowanych na towarzyski turniej męskich reprezentacji, który odbędzie się w dniach 4-6 kwietnia 2014 r. w lubelskiej Hali Globus.

Odbiór akredytacji będzie możliwy godzinę przed pierwszym meczem turnieju w Centrum Prasowym, na wprost wejścia z parkingu głównego do Hali Globus, ul. Kazimierza Wielkiego 8, Lublin.

Plan gier turnieju towarzyskiego w Lublinie:

04.04.2014 (piątek):

Czechy – Rosja /godz. 18:00

Polska – Białoruś /godz. 20:30

05.04.2014 (sobota):

Białoruś – Czechy /godz. 16:30

Polska – Rosja /godz. 19:00

06.04.2014 (niedziela):

Rosja – Białoruś /godz. 18:00

Polska – Czechy /godz. 20:30

Dziennikarze:
1. Zawiślak Maciej – Radio Lublin S.A. /  Radiofreee    
2. Stanicki Mateusz – Radio TOK FM/ Radio Złote Przeboje  
3. Kowalczyk Paweł – Radio Złote Przeboje
4. Szypnicka Aneta – CKsport.pl
5. Staniec Wojciech – CKsport.pl
6. Szkodziński Paweł – Akademickie Radio Centrum UMCS
7. Gospodarczyk Paweł – Akademickie Radio Centrum UMCS
8. Piwowarek Kamil – Akademickie Radio Centrum UMCS
9. Nowacki Krzysztof – Kurier Lubelski
10. Olek Bartłomiej – Lubsport.pl
11. Biernacki Bartosz  – Lubsport.pl
12. Rozwałka Adam – Radio Lublin SA
13. Skowronek Marek – Radio Lublin SA
14. Cytańska Anna Panorama Lubelska i Telewizja Miejska Lublin
15. Kubik Zbigniew – Nasze Miasto Lublin
16. Raszewski Piotr – TVP Lublin
17. Kukliński Edward – TVP Lublin
18. Kozioł Kamil – Dziennik Wschodni
19. Czępiński Jarosław – Dziennik Wschodni
20. Smagała Dominik – Dziennik Wschodni
21. Szwabe Andrzej – Polskie Radio Lublin
22. Pluszewska Magda – EHF Media
23. Surman Bartosz – Gazeta Wyborcza Lublin
24. Pawłat Wiesław – Gazeta Wyborcza Lublin
25. Chojnacki Witold – Gazeta Wyborcza Lublin
26. Danielewicz Tomasz – Radio Er 87,9 FM
27. Kogucik Katarzyna – Radio Er 87,9 FM
28. Wciseł Wojciech – Radio Er 87,9 FM
29. Nowacka Aleksandra – 7 metr
30. Osiński Wojciech – Przegląd Sportowy
31. Litwin Monika – WspieramyKlub.pl
32. Kamil Kołsut – Sportowefakty.pl
33. Wojs Maciej – Sportowefakty.pl
34. Markiewicz Paweł – Lubelskie Centrum Dokumentacji Historii Sportu
35. Kopacz Agnieszka – Orange Sport

Fotoreporterzy i operatorzy
1. Trzpil Grzegorz – Handball Polska
2. Kaczanowski Łukasz – Kurier Lubelski
3. Winiarczyk Adam – Lubsport.pl
4. Pacewicz Wojciech – PAP
5. Okaziciel – Radio Lublin SA
6. Stefanek Aleksandra – volleyworld.com
7. Szyszka Przemysław – Super Express
8. Trubalski Filip – Panorama Lubelska i Telewizja Miejska Lublin
9. Wójcik Marek – TVP Lublin
10. Krawczyński Andrzej – TVP Lublin
11. Włodarczuk Michał – Studencka Agencja Fotograficzna
12. Szydłowski Jacek – Forum Polska Agencja Fotografów
13. Nieśpiałowski Wojciech – Dziennik Wschodni
14. Orzechowski Jakub – Gazeta Wyborcza Lublin
15. Szubartowski Wojciech – 7 metr
16. Paśnikowska Magdalena – MM Moje Miasto Lublin
17. Czapla Marcin – marcinczapla.com
18. Nowak Michał – Previev Photo Agency
19. Bromboszcz Sławomir – Sportowefakty.pl
20. Barczyk Norbert – Pressfocus
21. Machelski Sebastian – Orange Sport.
22. Winnicki Grzegorz – WIADOMOSCI24.PL