Strona główna | Szkolenia | Kadra narodowa seniorów

Kadra narodowa seniorów

 

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej mężczyzn na następujący cykl akcji szkoleniowych w ramach realizacji przygotowań do startu w finałach Mistrzostw Europy – 2010.

02-06.01.2010 – Warszawa       – zgrupowanie  szkoleniowe
07-09.01.2010 – Austria           –  turniej Interwetten Cup
11–17.01.2010 – Warszawa      – zgrupowanie szkoleniowe
18-31.01.2010 – Austria           – Finały Mistrzostw Europy


Ostatni mecz reprezentacji Polski w 2009r. Fot. Kuba Gucma 
 

  1. Patryk Kuchczyński            – KS Vive Targi Kielce
  2. Daniel Żółtak                    – KS Vive  Targi Kielce
  3. Paweł Piwko                      – KS Vive Targi Kielce
  4. Mateusz Jachlewski            – KS Vive Targi Kielce
  5. Rafał Gliński                      – KS Vive  Targi Kielce
  6. Tomasz Rosiński                – KS Vive  Targi Kielce
  7. Arkadiusz Miszka               – Wisła Płock SA
  8. Adam Malcher                   – MKS Zagłębie Lubin
  9. Piotr Wyszomirski              – KS Azoty Puławy
10. Sławomir Szmal                 – Rhein-Neckar Löwen     – Niemcy
11. Karol Bielecki                    – Rhein-Neckar Löwen      – Niemcy
12. Krzysztof Lijewski              – HSV Hamburg               – Niemcy
13. Marcin Lijewski                  – HSV Hamburg               – Niemcy
14. Artur Siódmiak                  – TuS N-Lübbecke GmbH  – Niemcy
15. Michał Jurecki                    – TuS N-Lübbecke GmbH  – Niemcy
16. Tomasz Tłuczyński             – TuS N-Lübbecke GmbH  – Niemcy
17. Bartosz Jurecki                  – S.C. Magdeburg             – Niemcy
18. Mariusz Jurkiewicz             –  Reyno de Navarra San Antonio – Hiszpania
19. Bartłomiej Jaszka              – Füsche Berlin                  – Niemcy

Zawodnicy pozostający w rezerwie:
– Mariusz Jurasik                       – KS Vive Targi Kielce
– Paweł Podsiadło                      – KS Vive Targi Kielce
– Kamil Krieger                         – KS Vive Targi Kielce
– Piotr Grabarczyk                     – KS Vive Targi Kielce
–  Damian Kostrzewa                 – AZS AWFiS Gdańsk
– Adam Twardo                         – Wisła Płock SA
– Michał Adamuszek                   – MMTS Kwidzyn
– Jarosław Paluch                       – SPR Chrobry Głogów
– Marcin Wichary                        – Wisła Płock SA

Kadra szkoleniowa:
– Paweł Papaj             – kierownik reprezentacji
– Bogdan Wenta          – trener główny
– Daniel Waszkiewicz   – trener  współpracujący
– Maciej Nowak           – lekarz
– Jerzy Buczak            – fizjoterapeuta
– Krzysztof Rudomina  – fizjoterapeuta
– Piotr Zembrzuski       – statystyk szkoleniowy  

 I.  Zbiórka zawodników: dnia 02.01.2010 (sobota) do godz. 14.00  w Hotelu Courtyard by Marriot-Okęcie,  ul. Żwirki i Wigury 1, Warszawa.