Strona główna | Szkolenia | OPO – konsultacja szkoleniowa

OPO – konsultacja szkoleniowa

 

Związek Piłki Ręcznej w Polsce w ramach działalności Ośrodka Przygotowań Olimpijskich powołuje niżej wymienionych zawodników na konsultację szkoleniową w Gdańsku w dniach 20-23.12.2009r.
Bramkarze:
  1. Sebastian Sokołowski             – OKPR Warmia Traveland Olsztyn
  2. Sebastian Zapora                  – SPR Chrobry Głogów
  3. Piotr Wyszomirski                  – KS Azoty Puławy
  4. Rafał Stachera                      – AS-BAU Śląsk Wrocław
  5. Bartosz Dudek                      – Wisła Płock S.A.
  6. Mateusz Fornal                      – KS Energetyk Gryfino
  7. Mateusz Zimakowski              – AZS AWFiS Gdańsk
  8. Maciej Pieńczewski                 – AZS AWFiS Gdańsk
  9. Michał Świrkula                      – MKS Zagłębie Lubin
10. Krzysztof Szczecina                – KS Stalprodukt Bochnia


Zawodnicy z pola:
  1. Damian Kostrzewa                – AZS AWFiS Gdańsk
  2. Piotr Chrapkowski                – AZS AWFiS Gdańsk
  3. Michał Bednarek                   – AZS AWFiS Gdańsk
  4. Radosław Jankowski             – AZS AWFiS Gdańsk
  5. Maciej Pilitowski                   – AZS AWFiS Gdańsk
  6. Robert Orzechowski              – MMTS Kwidzyn
  7. Mateusz Seroka                   – MMTS Kwidzyn
  8. Michał Bartczak                   – OKPR Warmia Traveland Olsztyn
  9. Mateusz Kopyciński             – OKPR Warmia Traveland Olsztyn
10. Mateusz Jankowski              – MKS Piotrkowianin Piotrków Tr.
11. Bartosz Koprowski               – KŚ Stelmet AZS UZ Zielona Góra
12. Łukasz Szatko                     – LUKS Skrzyszów
13. Krystian Nowak                   – KS Viret Zawiercie
14. Ireneusz Żak                      – SPR Chrobry Głogów
15. Jarosław Paluch                  – SPR Chrobry Głogów
16. Kamil Krygier                     – KS VIVE Kielce
17. Jarosław Witkowski             – MKS Nielba Wągrowiec
18. Łukasz Gierak                    – MKS Nielba Wągrowiec
19. Dawid Przysiek                   – MKS Nielba Wągrowiec
20. Piotr Adamczak                   – MKS Zagłębie Lubin
21. Bartłomiej Tomczak            – MKS Zagłębie Lubin 
 
Zawodnicy pozostający w rezerwie:
– Michał Adamuszek                 – MMTS Kwidzyn
– Adam Twardo                       – Wisła Płock SSA
– Sebastian Rumniak               – Wisła Płock SSA


Kadra szkoleniowa:
– Marek Żabczyński    – kierownik
– Daniel Waszkiewicz  – trener 
– Leszek Biernacki     – trener
– Wojciech Nowiński   – trener
– Maciej Hess            – lekarz
– Andrzej Gąsiorek    – fizjoterapeuta

I.   Zbiórka zawodników: dnia 20.12.2009 (niedziela) do godz. 20.00 w hotelu OPO AWFiS Gdańsk,    ul. Kazimierza Górskiego 1, Tel. (058 ) 5547121.