Strona główna | Szkolenia | Konsultacja kadr wojewódzkich dziewczęta

Konsultacja kadr wojewódzkich dziewczęta

 

Związek Piłki Ręcznej w Polsce w ramach realizacji programu Ministerstwa Sportu i Turystyki „Szkolenie młodzieży uzdolnionej sportowo” powołuje niżej wymienione zawodniczki kadr wojewódzkich na centralną konsultację szkoleniową:

02-06.12.2009                         – Kielce           -Konsultacja  szkoleniowa

1. Aleksandra Galewska        UKS Bellator Ryjewo – pomorskie
2. Joanna Kozłowska             UKS Bellator Ryjewo – pomorskie
3. Katarzyna Janiszewska      UKS Bellator Ryjewo – pomorskie
4. Kinga Gutkowska              MTS Kwidzyn – pomorskie
5. Oliwia Zabroń                   MTS Kwidzyn – pomorskie
6. Kinga Damaziak                MTS Kwidzyn – pomorskie
7. Amelia Zawalich                MTS Kwidzyn – pomorskie
8. Martyna Żukowska            MTS Kwidzyn – pomorskie
9. Patrycja Orzłowska            MKS Sambor Tczew  – pomorskie
10.Sylwia Marszałek              MKS Kusy Szczecin – zachodniopomorskie
11.Karolina Kochaniak           MKS Kusy Szczecin – zachodniopomorskie
12.Gabriela Borus                  MKS Kusy Szczecin – zachodniopomorskie
13.Daria Zawistowska            MKS Kusy Szczecin – zachodniopomorskie
14.Natalia Lis                         MKS Kusy Szczecin – zachodniopomorskie
15.Klaudia Ślubecka               KU AZS Politechnika Koszalińska – zachodniopomorskie
16.Katarzyna Homonicka        MKS Zagłębie Lubin – dolnośląskie
17.Amanda Łuczkowska          MKS Zagłębie Lubin – dolnośląskie
18.Dominika Daszkiewicz        MKS Victoria Świebodzice – dolnośląskie
19.Anita Pragiel                      KSS Kielce – świętokrzyskie
20.Kaja Staszewska                KSS Kielce – świętokrzyskie
21.Izabela Kaźmiruk               KSS Kielce – świętokrzyskie
22.Wiktoria Hynek                   KSS Kielce  – świętokrzyskie
23.Katarzyna Jackowska          KSS Kielce – świętokrzyskie
24.Kinga Zaworska                  MUKS Jeżyce           – wielkopolskie
25.Monika Sobańska                UKS Bukowia Buk    – wielkopolskie
26.Karolina Szynkaruk             UKS Bukowia Buk    – wielkopolskie
27.Sandra Napierała                UKS Bukowia Buk      wielkopolskie
28.Karolina Szczęsna               KPR SKS Sparta Oborniki Wlkp.  – wielkopolskie
29.Natalia Kosmowska             KPR SKS Sparta Oborniki Wlkp.    – wielkopolskie
30.Aneta Łabuda                     MKS Śokół Żary   – lubuskie
31.Monika Kobylińska              MKS Sokół Żary   – lubuskie
32.Monika Bawoł                     MKS Mazur Sierpc                   – mazowieckie
33.Joanna Zaremba                AZS PWSZ Jutrzenka Płock       – mazowieckie
34.Martyna Borysławska          AZS PWSZ Jutrzenka Płock      – mazowieckie
35.Kamila Jakuszenkow           MKS Victoria Tomaszów Maz.   – łódzkie
36.Martyna Gomółka               ChKS Łódź                      – łódzkie
37.Kinga Klepacka                   TS Siemiatycze               – podlaskie
38.Izabela Kondrad                  UKS Orły Dąbrowa Białostocka  – podlaskie
39.Patrycja Szyszkowska          SPR Łukowia Łuków         – lubelskie
40.Klaudia Matejuk                   UKS Dwójka Lublin          – lubelskie
41.Katarzyna Obroślak             UKS Dwójka Lublin         – lubelskie
42.Magdalena Frątczak             KS Zgoda Ruda Śląska   – śląskie
43.Karolina Wojnarowska         SKS Kusy Kraków          – małopolskie
44.Beata Jeziorek                    LUKS Orlik Reszel           – warmińsko-mazurskie

1. Zbiórka zawodniczek:   dnia 02.12.2009 (środa) do godz. 18.00.  Zakwaterowanie: zawodniczki wymienione na  pozycjach 1-35 w Hotelu MOSiR Kielce, ul. Krakowska 72, zawodniczki wymienione na pozycjach 36-44 w hotelu Maraton w Kielcach, ul. Boczna 15.

2.  Kluby macierzyste winny niezwłocznie powiadomić zawodniczki i zapewnić im opiekę podczas dojazdu i powrotu z  akcji szkoleniowej. Kontakt w sprawach organizacyjno-szkoleniowych: Z. Tarczykowski- 606955888 E. Majdzińska- 662154768.