Strona główna | Szkolenia | Konsultacja kadr wojewódzkich – chłopcy

Konsultacja kadr wojewódzkich – chłopcy

 

Związek Piłki Ręcznej w Polsce w ramach realizacji programu Ministerstwa Sportu i Turystyki „Szkolenie młodzieży uzdolnionej sportowo” powołuje niżej wymienionych zawodników kadr wojewódzkich na centralną konsultację szkoleniową:

       29.11 – 03.12.2009    – Spała        – Konsultacja  szkoleniowa

1.   Mateusz Kornecki                 – KSSPR Końskie  – świętokrzyskie
2.   Dawid Maleszak                   – KSSPR Końskie  – świętokrzyskie
3.   Robert Grabarczyk               – KSSPR Końskie  – świętokrzyskie
4.   Bartosz Sękowski                – KSSPR Końskie  – świętokrzyskie
5.   Marcin Stefaniec                  – KS Vive Kielce  – świętokrzyskie
6.   Filip Zimoch                        – KS Vive Kielce  – świętokrzyskie
7.   Mateusz Styrna                   – POMS Busko Zdrój – świętokrzyskie
8.   Wojciech Prymulewicz          – MUKS Czarni Regimin – mazowieckie
9.   Adam Morawski                   – MUKS Czarni Regimin – mazowieckie
10. Dominik Bonisławski             – MKS Jurand Ciechanów – mazowieckie
11. Rafał Chełmiński                  – MKS Jurand Ciechanów – mazowieckie
12. Kamil Kowalski                    – MKS Jurand Ciechanów – mazowieckie
13. Jacek Tadrzak                     – KS Wilanowia Warszawa – mazowieckie
14. Jakub Fidyt                         – KS Siódemka Chełmek – małopolskie
15. Daniel Mądro                      – KS Siódemka Chełmek – małopolskie
16. Patryk Plaszczak                 – KS Siódemka Chełmek – małopolskie
17. Mateusz Głowa                    – Pałac Młodzieży Tarnów – małopolskie
18. Jakub Kowalik                     – Pałac Młodzieży Tarnów – małopolskie
19. Jakub Dudek                       – UKS Krakowiak 85 – małopolskie
20. Damian Karpiński                – MKS MOS Wrocław – dolnośląskie
21. Krzysztof Misiejuk               – MKS MOS Wrocław  – dolnośląskie
22. Jakub Malczewski                – UKS 9 Legnica  – dolnośląskie
23. Rafał Krupa                        – SPR BRW Stal Mielec – podkarpackie
24. Michał Najuch                     – SPR BRW Stal Mielec – podkarpackie
25. Paul Mbanefo                     – UKS „Conrad „ Gdańsk” – pomorskie
26. Maciej Gębala                    – UKS „Kar – Do” Gdynia – pomorskie
27. Robert Dziemian                 – UKS „Kar – Do” Gdynia – pomorskie
28. Tomasz Fugiel                    – MKS Padwa Zamość – lubelskie
29. Daniel Bartłomiejczyk         – MKS Padwa Zamość – lubelskie
30. Jakub Kujawiński                – KS Start Konin  – wielkopolskie
31. Adam Kaliszewski               – KS Tęcza Kościan – wielkopolskie
32. Mateusz Pacała                  – MKS Nielba Wągrowiec – wielkopolskie
33. Paweł Waligóra                  – UKS Orlik Brzeg  – opolskie
34. Paweł Grenda                    – UKS Orlik Brzeg  – opolskie
35. Adam Ciosek                     – UKS Orlik Brzeg  – opolskie
36. Paweł Andrzejewski            – UKS Iskra Bydgoszcz – kujawsko-pomorskie
37. Marek Zygmański               – KS Viret CMC Zawiercie – śląskie
38. Tymoteusz Piątek               – KS UMC Powen Zabrze – śląskie
39. Marcin Jaśkowiak                – AZS AWF Gorzów Wlkp. – lubuskie
40. Jędrzej Jasiński                  – ZEW Świebodzin – lubuskie
41. Michał Dziemiach                – Bacieczki Białystok – podlaskie
42. Emilian Kolendo                 – Bacieczki Białystok – podlaskie

Kadra Szkoleniowa:
– Marek  Żuk                             – kierownik
– Wojciech Nowiński                   – trener koordynator pionu męskiego
– Jan Prześlakiewicz                   – trener NLO SMS Gdańsk
– Rafał Bernacki                         – trener współpracujący
– do ustalenia                             – opieka medyczna

1.  Zbiórka zawodników:   dnia 29.11.2009 (niedziela) do godz. 18.00  w COS Spała ul. Mościckiego 6, 97-215 Inowłódz, Spała (tel. (0-44) 724-23-46; 724-23-61; 724-60-26; fax (0-44) 724-41-23, 724-27-02 cosspala@spala.cos.pl).