Strona główna | Szkolenia | Kadra narodowa seniorek 16.11-21.11

Kadra narodowa seniorek 16.11-21.11

 

Trener Krzysztof Przybylski powołał niżej wymienione zawodniczki kadry narodowej kobiet na następujący cykl akcji szkoleniowych:

16.11  – 17.11.2009  – Chorzów   – konsultacja szkoleniowa; mecz Polska-USA 
18.11  – 21.11.2009  – Węgry    – turniej międzypaństwowy Pannon Cup:
    

      
1.   Karolina Szwed            – KS Łączpol Gdynia
2.   Monika Stachowska      – KS Łączpol Gdynia
3.   Patrycja Kulwińska       – KS Łączpol Gdynia
4.   Agnieszka Kocela         – KPR Jelenia Góra
5.   Monika Gunia               – MKS Interferie Zagłębie Lubin
6.   Kinga Byzdra               – MKS Interferie Zagłębie Lubin
7.   Klaudia Pielesz             – MKS Interferie Zagłębie Lubin
8.   Kaja Załęczna              – MKS Interferie Zagłębie Lubin
9.   Joanna Waga                – MKS Piotrcovia Piotrków Tr.
10. Hanna Strzałkowska      – MKS Piotrcovia Piotrków Tr.
11. Sylwia Lisewska            – MKS Piotrcovia Piotrków Tr.
12. Małgorzata Sadowska     – SPR Lublin S.S.A.
13. Alina Wojtas                  – SPR Lublin S.S.A.
14. Justyna Jurkowska         – SPR Lublin S.S.A.
15. Małgorzata Kucińska       – KS Zgoda Ruda Śląska
16. Anna Jaszczuk               – TUS Weibern (GER)
17. Lucyna Wilamowska       – Gjovik (NOR)
18. Izabela Duda                – Storhamar (NOR)
 
Zawodniczki rezerwowe:
– Daria Bołtromiuk             – Storhamar (NOR)
– Weronika Mieńko            – KS Zgoda Ruda Śląska
– Katarzyna Gleń               – KS Zgoda Ruda Śląska
– Monika Aleksandrowicz    – KS Łączpol Gdynia
– Beata Kowalczyk             – MKS Piortcovia Piotrków Tr.
– Izabela Czarna                –  MKS Interferie Zagłębie Lubin
– Hanna Sądej                   – EKS Start Elbląg
– Malwina Leśkiewicz          – KU AZS Politechnika Koszalińska
– Natalia Szyszkiewicz       – KPR Ruch Chorzów
– Dorota Małek                 – SPR Lublin S.S.A.


 Kadra szkoleniowa:
  – Jacek Karwacki  – kierownik
  – Krzysztof Przybylski – trener główny kadry
  – Grzegorz Gościński – trener asystent
  – Piotr Nowocień  – lekarz
  – Artur Dimitruk    – fizjoterapeuta
  – Radosław Cięciel  – technik

I. Zbiórka zawodniczek dnia 16.11.2009 (poniedziałek) do godz. 12.00 w hotelu Stadion Śląski, ul.Katowicka 10, 41-500 Chorzów, Telefon +48 32 60-32-600.

Program Pannon Cup (transmisje w Sport Klub):
19.11.
16:00 Polska-Ukraina
           18:00 Węgry-Holandia
20.11.  16:00 Holandia-Polska
           18:00 Węgry-Ukraina
21.11.  10:45 Ukraina-Holandia
           12:45 Węgry-Polska