Strona główna | Szkolenia | Kadra narodowa B mężczyzn 25-30.10.2009

Kadra narodowa B mężczyzn 25-30.10.2009

 

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołał niżej wymienionych zawodników, w skład reprezentacji Polski „B”, w ramach szkolenia Ośrodka Przygotowań Olimpijskich  ZPRP do realizacji następujących akcji szkoleniowych:

   25 – 26.10.2009 –  Wągrowiec     – konsultacja  szkoleniowa
   27 – 30.10.2009 –  Wągrowiec/Poznań  – turniej międzypaństwowy
  
  1. Michał Szyba                 – KS Azoty Puławy
  2. Piotr Chrapkowski          – AZS AWFiS Gdańsk
  3. Michał Bednarek            – AZS AWFiS Gdańsk
  4. Mateusz Jankowski         – MKS Piotrkowianin Piotrków Tr.
  5. Michał Waszkiewicz        – MMTS Kwidzyn
  6. Robert Orzechowski       – MMTS Kwidzyn
  7. Mateusz Seroka             – MMTS Kwidzyn
  8. Michał Adamuszek         – MMTS Kwidzyn
  9. Mateusz Kopyciński       – OKPR Warmia Traveland Olsztyn
10. Sebastian Sokołowski    – OKPR Warmia Traveland Olsztyn
11. Michał Krawczyk           – OKPR Warmia Traveland Olsztyn
12. Michał Bartczak             – OKPR Warmia Traveland Olsztyn
13. Ireneusz Żak                – SPR Chrobry Głogów
14. Sebastian Zapora          – SPR Chrobry Głogów
15. Jarosław Paluch             – SPR Chrobry Głogów
16. Kamil Krygier                – KS Vive Targi Kielce
17. Wiktor Jędrzejewski       – MSPR Siódemka-Miedź Legnica
18. Adam Twardo                – Wisła Płock SA
19. Sebastian Rumniak        – Wisła Płock SA
20. Michał Świrkula             –  MKS Zagłębie Lubin
21. Bartłomiej Tomczak       –  MKS Zagłębie Lubin
 
Zawodnicy pozostający w rezerwie:– Michał Wysokiński      – AZS AWFiS Gdańsk
– Bartosz Witkowski      – MKS Nielba Wągrowiec
– Łukasz Masiak           – OKPR Warmia Traveland Olsztyn
– Piotr Adamczak         – KS Zagłębie Lubin

Kadra szkoleniowa:
–  Daniel Waszkiewicz  – trener koordynator
–  Leszek Biernacki      – trener główny
–  Wojciech Nowiński    – trener  współpracujący

I.  Zbiórka zawodników: dnia 25.10.2009 (niedziela) do godz. 22.00 w Hotelu „Pietrak”, ul. Kościuszki 47, 62-100 Wągrowiec.

PROGRAM TURNIEJU W WĄGROWCU (plik doc.)