Strona główna | Szkolenia | Kadra narodowa młodzieżowców 25-31.10.

Kadra narodowa młodzieżowców 25-31.10.

 

Trener Jarosław Cieślikowski powołał niżej wymienionych zawodników kadry narodowej młodzieżowców (1990 i młodsi) na następujący cykl akcji szkoleniowych:

           25 – 27.10.2009   – Głogów         – konsultacja szkoleniowa
           28 – 31.10.2009  – Głogów         – turniej międzypaństwowy 
                                

  1.  Rafał Przybylski                   – MKS Kusy Szczecin – SMS Gdańsk
  2.  Bartosz Dudek                     – Wisła Płock SA 
  3.  Tomasz Klinger                    – Wisła Płock SA   
  4. Kamil Mokrzki                       – Wisła Płock SA  
  5.  Kamil Syprzak                     – Wisła Płock SA   
  6.  Michał Bałwas                      – Banik Karwina (CZE)   
  7.  Krzysztof Łyżwa                   – Banik Karwina (CZE) 
  8.  Antoni Łangowski                  – MMTS Kwidzyn 
  9.  Adam Pacześny                    – MMTS Kwidzyn
10.  Adrian Nogowski                   – MMTS Kwidzyn
11.  Tomasz Romanowski             – Energetyk Gryfino
12.  Mateusz Fornal                      – Energetyk Gryfino
13.  Jakub Kłoda                          – Miedź Legnica
14.  Krzysztof Szczecina               – KS Vive Kielce
15.  Radosław Jankowski              – AZS AWFiS Gdańsk
16.  Damian Misiewicz                  – SPR BRW Stal Mielec
17.  Adam Świątek                      – AS-BAU Śląsk Wrocław
18.  Dariusz Rosiek                     – AZS Zielona Góra
19.  Aleksander Kryszeń              – KS Handball Zabrze

Zawodnicy rezerwowi:
–    Marcin Tyc                             – KPR Ostrovia Ostrów Wlkp.
–     Ireneusz Zajdler                    – KS Azoty Puławy
–     Adrian Kuriata                       – KS Azoty Puławy
–     Michał Sabaciński                  – KS AZS Uniwersytet Warszawski     
–     Michał Kowalski                     – KS Wisła Płock


Kadra szkoleniowa:
–  Jarosław Cieślikowski                – trener główny
–  Dariusz Tomaszewski                – trener współpracujący
–  Krzysztof Kotwicki                     – trener współpracujący  
–  Andrzej Gąsiorek                      – fizjoterapeuta  
–  Tomasz Popowicz                      – statystyk

I.                    Zbiórka zawodników:  dnia 25.10.2009 r. (niedziela) do godz. 21.00 w  Hotelu Interferie ul. Wojska Polskiego 9 w Głogowie (076/7265700);