Strona główna | Szkolenia | Kadra narodowa jun. – korekta

Kadra narodowa jun. – korekta

 

Związek Piłki Ręcznej w Polsce podaje skorygowaną listę zawodników powołanych do kadry narodowej juniorów na następujący cykl akcji szkoleniowych:

06 – 10.09.2009         – Warszawa                    – konsultacja szkoleniowa                  07.09.2009                – COMS/Warszawa          – okresowe badania lekarskie

  1. Bartosz Dudek           – Wisła Płock SA 
  2. Tomasz Klinger          – Wisła Płock SA   
  3. Kamil Mokrzki            – Wisła Płock SA  
  4. Kamil Syprzak           – Wisła Płock SA   
  5. Michał Bałwas            – KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. (HCB Karvina) 
  6. Krzysztof Łyżwa         – KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. (HCB Karvina)
  7. Marcin Tyc                 – KPR Ostrovia Ostrów Wlkp.
  8. Ireneusz Zajdler        – KS Azoty Puławy 
  9. Maciej Jerzyna           – KS Azoty Puławy
10. Adrian Kuriata            – KS Azoty Puławy
11. Antoni Łangowski        – MMTS Kwidzyn
12. Tomasz Romanowski   – MMTS Kwidzyn (KS Energetyk Gryfino)
13. Rafał Przybylski          – MKS Kusy Szczecin (SMS Gdańsk)
14. Krzysztof Szczecina     – KS Vive Kielce (BKS Bochnia)
15. Radosław Jankowski    – MOSiR Zabrze (AZS AWFiS Gdańsk)
16. Adam Pacześny          – KPR Wolsztyniak Wolsztyn (MMTS Kwidzyn)
17. Adam Świątek            – AS-BAU Śląsk Wrocław
18. Dariusz Rosiek           – MKS Zagłębie Lubin (KŚ AZS Zielona Góra)
19. Aleksander Kryszeń    – KS Handball Zabrze
20. Dariusz Śramkiewicz   – AZS-AWF Gorzów Wlkp.
21. Krystian Nowak           – KS Viret Zawiercie
22. Adrian Nogowski          – MMTS Kwidzyn
23. Mateusz Kowalczyk      – MKS Zagłębie Lubin (SMS Gdańsk)

Zawodnicy rezerwowi:
–     Paweł Matkowski       – KS Pogoń Handball Szczecin
–     Michał Sabaciński      – KS MKS Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 
–     Łukasz Szatko          – LUKS Skrzyszów  
–     Damian Misiewicz      – SPR BRW Stal Mielec
–     Łukasz Zakreta         – UKS Szczypiorniak Olsztyn
–    Jacek Skorek             – KS Azoty Puławy
–    Michał Kowalski          – KS Wisła Płock
–    Grzegorz Gomółka     – ChKS Łódź

Kadra szkoleniowa:
 – Wojciech Nowiński       – trener główny
–  Dariusz Tomaszewski  – trener współpracujący
 – Andrzej Gąsiorek        – fizjoterapeuta
–  Szczepan Spis            – fizjoterapeuta 

I. Zbiórka zawodników:  dnia 06.09.2009 r. (niedziela) do godz. 19.00 w Akademiku Męskim AWF Warszawa, ul Marymoncka 34;