Strona główna | Szkolenia | Kadra narodowa juniorów 6-10.09.2009

Kadra narodowa juniorów 6-10.09.2009

 

Trener Wojciech Nowiński powołał niżej wymienionych zawodników kadry narodowej juniorów na następujący cykl akcji szkoleniowych:

06 – 10.09.2009   – Warszawa            – konsultacja szkoleniowa
       07.09.2009   – COMS/Warszawa  – okresowe badania lekarskie
                                                                                              
  1.  Bartosz Dudek        – Wisła Płock SA 
  2.  Tomasz Klinger       – Wisła Płock SA   
  3.  Kamil Mokrzki         – Wisła Płock SA  
  4.  Kamil Syprzak         – Wisła Płock SA   
  5.  Michał Bałwas          – KPR Ostrovia Ostrów Wlkp.   
  6.  Krzysztof Łyżwa       – KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. 
  7.  Marcin Tyc               – KPR Ostrovia Ostrów Wlkp.
  8.  Ireneusz  Zajdler      – KS Azoty Puławy 
  9.  Maciej Jerzyna          – KS Azoty Puławy
10.  Adrian   Kuriata         – KS Azoty Puławy
11.  Antoni Łangowski       – MTS Kwidzyn
12.  Tomasz Romanowski  – MTS Kwidzyn
13.  Rafał Przybylski         – MKS Kusy Szczecin
14.  Krzysztof Szczecina   – KS Vive Kielce
15.  Radosław Jankowski  – MOSiR Zabrze
16.  Adam Pacześny         – KPR Wolsztyniak Wolsztyn
17.  Adam Świątek           – AS-BAU Śląsk Wrocław
18.  Dariusz Rosiek          – MKS Zagłębie Lubin
19.  Aleksander Kryszeń   – KS Handball Zabrze
20.  Dariusz Śramkiewicz  – AZS-AWF Gorzów Wlkp.
21.  Krystian Nowak          – KS Viret Zawiercie


Zawodnicy rezerwowi:

–     Paweł  Matkowski       – KS Pogoń Handball Szczecin
–     Michał Sabaciński       – KS Fokus Park-Kiper Piotrków Trybunalski
–     Adrian Nogowski        – MTS Kwidzyn  
–     Łukasz  Szatko          – LUKS Skrzyszów  
–     MateuszKowalczyk     – MKS Zagłębie Lubin
–     Damian Misiewicz       – SPR BRW Stal Mielec
–     Łukasz Zakreta          – UKS Szczypiorniak Olsztyn
–     Jacek Skorek             – KS Azoty Puławy
–     Michał Kowalski          – KS Wisła Płock
–     Grzegorz Gomółka     – CHKS Łódź


Kadra szkoleniowa:

–  Wojciech Nowiński  – trener główny
–  Dariusz Tomaszewski  – trener współpracujący
–  Andrzej Gąsiorek   – fizjoterapeuta
–  Szczepan Spis       – fizjoterapeuta   
–  Tomasz Popowicz    – statystyk

I.   Zbiórka zawodników:  dnia 06.09.2009 r. (niedziela) do godz. 19.00 w Akademiku Męskim – AWF Warszawa, ul Marymoncka 34;