Strona główna | Szkolenia | Kadra narodowa juniorów mł.18-30.08.2008

Kadra narodowa juniorów mł.18-30.08.2008

 

Trener Jacek Okpisz  powołał niżej wymienionych zawodników  kadry narodowej juniorów mł. (ur. w roku 1992 i mł.) na następujący cykl akcji szkoleniowych:

         18 – 27.08.2009   – Ciechanów     – konsultacja szkoleniowa
         28 – 30.08.2009   – Ciechanów     – turniej międzypaństwowy
    
 1. Kacper Kajak                – AMD Chrobry Głogów
 2. Grzegorz Czekałowski    – AMD Chrobry Głogów
 3. Bartosz Pawlak              – AMD Chrobry Głogów
 4. Rafał Biegaj                  – KSSPR Końskie
 5. Hubert Kornecki            – KSSPR Końskie
 6. Wiktor Kubała               – KSSPR Końskie
 7. Mateusz Kornecki          – KSSPR Końskie
 8. Tomasz Stachowiak       – MOS Śląsk Wrocław
 9. Przemysław Jankowski    – MOS Śląsk Wrocław
10. Patryk Małecki              – MOS ŚLĄSK Wrocław
11. Krystian Wędrak           – UKS Anilana Łódź
12. Przemysław Rutkowski  – UKS Anilana Łódź
13. Damian Chmurski         – UKS Anilana Łódź
14. Kacper Adamski           – Wisła Płock SA
15. Michał Obiała                – Wisła Płock SA
16. Paweł Paczkowski         – UKS Siódemka Świecie
17. Paweł Niewrzawa          – UKS SP42 Łączpol Gdynia
18. Mariusz Marciniak         – KS NMC POWEN Zabrze

Zawodnicy rezerwowi:
– Grzegorz Barnaś             – UKS Kruki Skrzyczów      – SMS Gdańsk
– Kamil Grablewski            – MKS Truso Elbląg            – SMS Gdańsk
– Michał Kapela                 – AMD Chrobry Głogów      – SMS Gdańsk
– Michał Daszek                – MKS Sambor Tczew         – SMS Gdańsk
– Łukasz Kużdeba             – MKS Zagłębie Lubin          – SMS Gdańsk
– Michał Piwowarczuk        – KS Sokół Kościerzyna      – SMS Gdańsk
– Krzysztof Perczyński       – MKS Nielba Wągrowiec    – SMS Gdańsk
– Patryk Abram                 – MKS Nielba Wągrowiec    – SMS Gdańsk
– Krzysztof Mogielnicki       – KS NMC Powen Zabrze    – SMS Gdańsk
– Adrian Wojkowski           – Wisła Płock SA
– Wojciech Żydzik             – UKS Żak Libiąż

Kadra szkoleniowa:
– Jacek Okpisz           – trener  główny
– Stanisław Igel         – trener współpracujący
– do ustalenia            – lekarz
– Maciej Werle           – fizjoterapeuta
– Zdzisław Piętowski   – kierownik  

 

I.    Zawodnicy nie posiadających ważnych badań lekarskich winni stawić się dnia 24.07.2009 (piątek) godz. 8.00-10.00 w Centralnym Ośrodku Medycyny Sportowej w Warszawie, ul. Wawelska 5 (teren stadionu SKRY) – dojazd z Dworca Centralnego PKP autobusami linii 175 i 512 do przystanku „Pomnik Lotnika”. Po wykonaniu okresowych badań lekarskich zawodnicy wracają do klubów.

II.   Zbiórka zawodników ( skład podstawowy + zawodnicy ewentualnie powołani z rezerwy): dnia 18.08.2009 (wtorek) do godz. 18.00 w Hotelu Baron w Ciechanowie   (06-400 Ciechanów ul. Śląska 11 tel. 023-6728286)