Strona główna | Szkolenia | Kadra narodowa juniorów 22.06-05.07.09

Kadra narodowa juniorów 22.06-05.07.09

 

Trener Wojciech Nowiński powołał niżej wymienionych zawodników kadry narodowej juniorów na następujący cykl akcji szkoleniowych:

            
           22 – 28.06.2009   – Cetniewo   – konsultacja szkoleniowa
      29.06 – 05.07.2009        – Goeteborg   – Otwarte Mistrzostwa Europy
                                                                                                                  
  1. Adam Pacześny      – KPR Wolsztyniak Wolsztyn – SMS Gdańsk 
  2. Tomasz Klinger      – Wisła Płock SA   – SMS Gdańsk
  3. Rafał Przybylski      – MKS Kusy Szczecin  – SMS Gdańsk
  4. Adrian Nogowski      – MTS Kwidzyn   – SMS Gdańsk
  5. Radosław Jankowski – MOSiR Zabrze   – SMS Gdańsk
  6. Kamil Mokrzki         – Wisła Płock SA
  7. Kamil Syprzak        – Wisła Płock SA
  8. Michał Bałwas         – KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. 
  9. Krzysztof Łyżwa       – KPR Ostrovia Ostrów Wlkp 
10. Dariusz Rosiek        – MKS Zagłębie Lubin
11. Aleksander Kryszeń – KS Handball Zabrze
12. Paweł Matkowski     – KS Pogoń Handball Szczecin
13. Łukasz Szatko        – LUKS Skrzyczów
14. Krzysztof Szczecina  – KS Vive Kielce
15. Antoni Łangowski     – MTS Kwidzyn
16. Jacek Skorek           – KS Azoty Puławy
17. Adam Świątek          – AS-BAU Śląsk Wrocław
18. Mateusz Fornal         – KS Energetyk Gryfino
19. Maciej Wojciechowski – MTS Kwidzyn

Zawodnicy rezerwowi:
– Łukasz Sieg               – MKS Sambor Tczew  – SMS Gdańsk
– Michał Sabaciński        – KS Fokus Park-Kiper Piotrków Trybunalski
– Paweł Kręzel               – MKS Żagiew Dzierżoniów  
– Paweł Kowalik             – KS Azoty Puławy   
– Mateusz Kowalczyk      – MKS Zagłębie Lubin
– Damian Misiewicz        – SPR BRW Stal Mielec
– Łukasz Zakręta          – UKS Szczypiorniak Olsztyn
– Jakub Kłoda              – MKS Padwa Zamość

Kadra szkoleniowa:
–  Wojciech Nowiński       – trener główny
–  Dariusz Tomaszewski  – trener współpracujący
–  Vangielis Karpatsoupoulos – lekarz
–  Szczepan Spis            – fizjoterapeuta   
–  Tomasz Popowicz        – statystyk

I. Zbiórka zawodników:  dnia 22.06.2009 r. (poniedziałek) do godz. 15.00 w COS Cetniewo ul. Żeromskiego 52; 84-120 Władysławowo.

ZOBACZ:

TERMINARZ i PODZIAŁ NA GRUPY OTWARTYCH MISTRZOSTW EUROPY 2009 (plik pdf)