Strona główna | Szkolenia | Kadra narodowa seniorów

Kadra narodowa seniorów

 

Trener Bogdan Wenta powołał niżej wymienionych zawodników kadry narodowej mężczyzn na następujący cykl akcji szkoleniowych w ramach realizacji przygotowań i startu w  meczach kwalifikacyjnych do Mistrzostw Europy – 2010.

08 – 12.06.2009  –  Wrocław     – zgrupowanie szkoleniowe
13.06.2009         –  Wrocław     – mecz Polska – Szwecja
14 – 16.06.2009  –  Warszawa   – konsultacja szkoleniowa
    17.06.2009     –  Czarnogóra   –  mecz Czarnogóra – Polska
18 – 19.06.2009  –  Kielce  –  konsultacja szkoleniowa
    20.06.2009     –  Kielce  –  mecz Polska – Rumunia

 1. Patryk Kuchczyński           – KS Vive Kielce
 2. Daniel Żółtak                   – KS Vive Kielce
 3. Rafał Gliński                    – KS Vive Kielce
 4. Mateusz Jachlewski           – KS Vive Kielce
 5. Paweł Piwko                     – KS Vive Kielce
 6. Adam Malcher                  – MKS Zagłębie Lubin
 7. Sławomir Szmal                – Rhein-Neckar Löwen       – Niemcy
 8. Karol Bielecki                   – Rhein-Neckar Löwen       – Niemcy
 9. Krzysztof Lijewski              – HSV Hamburg               – Niemcy
10. Marcin Lijewski                 – HSV Hamburg               – Niemcy
11. Artur Siódmiak                 – TuS N-Lübbecke GmbH  – Niemcy
12. Michał Jurecki                   – TuS N-Lübbecke GmbH  – Niemcy
13. Bartosz Jurecki                 – S.C. Magdeburg   – Niemcy
14. Tomasz Tłuczyński            – TSV Hannover – Burgdorf – Niemcy
15. Damian Wleklak               – Alpha HC Hard                – Austria
16. Mariusz Jurkiewicz             – J.D. Arrate                      – Hiszpania
17. Michał Kubisztal                – Füsche Berlin                  – Niemcy
18. Bartłomiej Jaszka              – Füsche Berlin                  – Niemcy

Zawodnicy pozostający w rezerwie:– Michał  Zołoteńko    – Wisła Płock SA
– Bartosz Wuszter      – Wisła Płock SA
– Sebastian Rumniak  – Wisła Płock SA
– Marcin Wichary        – Wisła Płock SA
– Adam Twardo          – Wisła Płock SA
– Piotr Grabarczyk      – KS Vive Kielce
– Tomasz Rosiński     – KS Vive Kielce
– Arkadiusz Miszka     – PMKS Focus Park-Kiper Piotrków Tr.
– Damian Kostrzewa    – AZS AWFiS Gdańsk
– Michał Szyba            – KS Azoty Puławy

Kadra szkoleniowa:– Paweł Papaj       – kierownik reprezentacji
– Bogdan Wenta   – trener główny
– Daniel Waszkiewicz  – trener  współpracujący
– Maciej Nowak          – lekarz
– Maciej Hess            – lekarz
– Jerzy Buczak           – fizjoterapeuta
– Krzysztof Rudomina – fizjoterapeuta
– Piotr Zembrzuski     – statystyk szkoleniowy  

I. Zbiórka zawodników: dnia 08.06.2009 (poniedziałek) do godz. 13.00 w Hotelu „Olimpia” 51-612 Wrocław, ul. Paderewskiego 35 (teren Stadionu Olimpijskiego),tel. 48  71 3483618.