Strona główna | Szkolenia | Kadra narodowa seniorek

Kadra narodowa seniorek

 

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienione zawodniczki kadry narodowej  kobiet na następujący cykl akcji szkoleniowych:

     25.05  – 27.05.2009  – Warszawa   – konsultacja szkoleniowa
     28.05  – 31.05.2009  – Rumunia   – mecze międzypaństwowe Rumunia – Polska
     15.06  – 18.06.2009  – Warszawa     – konsultacja szkoleniowa
     19.06  – 29.06.2009  – Chiny   – turnieje międzypaństwowe
        
1.   Małgorzata    Sadowska   – SPR Asseco BS Lublin
2.   Agnieszka   Wolska   – SPR Asseco BS Lublin
3.   Patrycja    Kulwińska   – KS Łączpol Gdynia
4.   Karolina   Szwed   – KS Łączpol Gdynia
5.   Monika    Stachowska  – KS Łączpol Gdynia
6.   Katarzyna Koniuszaniec  – KS Łączpol Gdynia
7.   Kinga    Byzdra   – MKS Interferie Zagłębie Lubin
8.   Monika   Gunia     – MKS Interferie Zagłębie Lubin
9.   Joanna   Obrusiewicz  – MKS Interferie Zagłębie Lubin
10. Kinga    Polenz    – MKS Piortcovia Piotrków Tr.
11. Beata    Kowalczyk   – MKS Piortcovia Piotrków Tr.
12. Joanna    Dworaczyk    – KS AZS Politechnika Koszalińska
13. Wioleta   Serwa   – KS AZS Politechnika Koszalińska
14. Joanna   Waga   – KS Zgoda Ruda Śląska
15. Weronika  Mieńko   – KS Zgoda Ruda Śląska
16. Lucyna   Wilamowska  – Gjovik – Norwegia
17. Daria   Bołtromiuk   – Storhamar – Norwegia
18. Marta   Gęga   – KS Carlos-Astol Jelenia Góra

 Zawodniczki rezerwowe:
– Iwona   Niedźwiedź-Cecotka – Aarhus – Dania
– Karolina  Kudłacz   – HC Lipsk – NIemcy
– Małgorzata   Kucińska   – KS Zgoda Ruda Śląska
– Barbara Jasińska   – KS Zgoda Ruda Śląska
– Karolina Semeniuk   – MKS Interferie Zagłębie Lubin
– Izabela  Czarna   – MKS Interferie Zagłębie Lubin
– Monika  Aleksandrowicz  – KS Łączpol Gdynia
– Karolina Radoszewska  – KPR Ruch Chorzów
– Agnieszka Kocela   – KS Carlos-Astol Jelenia Góra
      

Kadra szkoleniowa:
 – Joanna Brehmer – kierownik
 – Krzysztof Przybylski – trener główny kadry
 – Grzegorz Gościński – trener asystent
 – Piotr Nowocień  – lekarz
 – Artur Dimitruk    – fizjoterapeuta
 – Lucjan Stolarek  – fizjoterapeuta
 – Marcin Kwiatkowski – psycholog

I. Zbiórka zawodniczek dnia 25.05.2009 (poniedziałek) do godz. 12.00  w hotelu Courtyard by Marriot-Okęcie, ul. Żwirki i Wigury 1, 00-906 Warszawa Tel. +48 22 650-01-00
II. Skład podstawowy zawodniczek (poz. 1-18) dotyczy konsultacji szkoleniowej w Warszawie oraz meczów z Rumunią (25-31.05.2009). Po meczach z Rumunią trener kadry ogłosi skład na konsultację szkoleniową i turnieje międzypaństwowe w Chinach (15-29.06.2009), z uwzględnieniem zawodniczek wymienionych w rezerwie. W Chinach oprócz reprezentacji gospodarzy i Polski wystąpią ekipy Korei Płd. i Kazachstanu.