Strona główna | Szkolenia | Kadra młodzieżowa kobiet

Kadra młodzieżowa kobiet

 

Trener Adam Pecold w ramach przygotowań i startu reprezentacji młodzieżowej kobiet w finale Młodzieżowych Mistrzostw Europy – Węgry 2009 powołał niżej wymienione zawodniczki na następujący cykl akcji szkoleniowych:

         09.06.09 – COMS Warszawa – Okresowe badania lekarskie
 14 – 20.06.09 – COS OPO Szczyrk – Konsultacja szkoleniowa
 06 – 18.07.09 – AWF Warszawa   – Zgrupowanie szkoleniowe
 22.07 – 01.08.09 – Dzierżoniów  – Zgrupowanie szkoleniowe
 02 – 04.08.09 – Dzierżoniów  – Puchar Lata
 08 – 13.08.09 – Dzierżoniów  – Konsultacja szkoleniowa
 14 – 23.08.09 – Węgry   – Finał Młodzieżowych Mistrzostw Europy

1. Sulborska  Paulina  – MKS Ochota Warszawa   – SMS Gliwice
2. Nowicka Natalia  – UKS Dwójka Lublin              – SMS Gliwice
3. Hoffman Martyna    – MKS Sokół Żary             – SMS Gliwice
4. Pasternak Katarzyna  – UKS Źródełko Pińczów  – SMS Gliwice
5. Tórz Natalia  – MKS Tęcza Arot Leszno            – SMS Gliwice
6. Kędzierska Ewelina  – SPR Łukovia Łuków        – SMS Gliwice  
7. Rupp  Martyna  – MKS Jutrzenka Płock            – SMS Gliwice
8. Uzar Aleksandra – MKS Victoria Świebodzice     – SMS Gliwice
 9. Słoma Marta  – KSS Kielce
10. Szymańska  Edyta  – KSS Kielce  
11. Lalewicz Kinga  – KSS Kielce
12. Kot  Milena  – KSS Kielce
13. Jakubowska  Dorota  – KS AZS AWFiS Gdańsk
14. Białek Agnieszka  – KS AZS AWFiS Gdańsk
15. Jędrzejczyk Aleksandra  – KS AZS AWFiS Gdańsk
16. Ocalewicz Ewelina  – MKS Truso Elbląg                   
17. Karwecka Marta  – MKS Truso Elbląg                   
18. Kochańska Małgorzata  – MKS Truso Elbląg                         
19. Przytuła Paula  – KS AZS AWF Kraków
20. Leszczyńska Paulina  – KS AZS AWF Kraków     
21. Skalska Beata  – MTS Kwidzyn
22. Dybul Bogna  – KPR Ruch Chorzów          

  Zawodniczki rezerwowe:
 –  Osiak  Natalia  – MKS Pałac Młodzieży Tarnów – SMS Gliwice
–  Wójcik Patrycja  – UKPR Giżycko   – SMS Gliwice         

Kadra szkoleniowa:
– do ustalenia  – kierownik reprezentacji 
– Pecold Adam – trener główny
– Pastuszko Michał – trener  współpracujący
– do ustalenia  – lekarz
– Wowra Grzegorz – fizjoterapeuta
    
I. Zbiórka zawodniczek (również rezerwowych) : dnia 09.06.2009 (wtorek) w godz. 8.00-10.00  w Centralnym Ośrodku Medycyny Sportowej w Warszawie, ul. Wawelska 5 (teren stadionu Skry) – dojazd z Dworca Centralnego  PKP autobusami linii 175 i 512 do przystanku „Pomnik Lotnika”.  Zawodniczki winny przyjechać na badania z wynikami badań analitycznych (krew, mocz), które należy wykonać w miejscu zamieszkania.
II. Zbiórka zawodniczek : dnia 14.06.2009 (niedziela) do godz. 18.00 w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich, 43-370 Szczyrk, ul. Plażowa 8, tel. (033) 8178 441, 8178 442, 8178 662
III. Zbiórka zawodniczek : dnia 06.07.2009 (poniedziałek) do godz. 13.00 w Akademiku Męskim AWF Warszawa, ul Marymoncka 34
IV. Skład na zgrupowanie w Warszawie ogłosi trener główny Adam Pecold po zakończeniu zgrupowania w Szczyrku.