Strona główna | Szkolenia | Kadra narodowa juniorów mł. 26.01-21.02.

Kadra narodowa juniorów mł. 26.01-21.02.

 

Trener główny Jacek Okpisz powołał niżej wymienionych zawodników  kadry narodowej juniorów mł. (ur. w roku 1992 i mł.)  na następujący cykl akcji szkoleniowych:

                26.01.2009 r.   – COMS Warszawa – okresowe badania lekarskie 
         15 – 21.02.2009 r.   – COS Cetniewo  – zgrupowanie szkoleniowe 

  1. Paweł Gregor             – MKS Zagłębie Lubin – SMS Gdańsk
  2. Damian Woźniczka     – MKS Zagłębie Lubin – SMS Gdańsk
  3. Patryk Abram            – MKS Nielba Wągrowiec- SMS Gdańsk
  4. Krzysztof Perczyński   – MKS Nielba Wągrowiec- SMS Gdańsk
  5. Michał Kapela            – AMD Chrobry Głogów- SMS Gdańsk
  6. Mogielnicki Krzysztof  – KS NMC Powen Zabrze – SMS Gdańsk
  7. Michał Daszek           – MKS Sambor Tczew – SMS Gdańsk
  8. Michał Piwowarczyk     – KS Sokół Kościerzyna – SMS Gdańsk
  9. Jakub Zdrojkowski      – SKS Cichów Duży – SMS Gdańsk
10. Grzegorz Czekałowski – AMD Chrobry Głogów
11. Tomasz Piskorski       – AMD Chrobry Głogów
12. Michał Obiała             – Wisła Płock SA
13. Cezary Marciniak        – Wisła Płock SA
14. Adrian Wojkowski       – Wisła Płock SA
15. Mariusz Marciniak       – KS NMC Powen Zabrze
16. Damian Spychalski     – MKS Truso Elbląg
17. Paweł Paczkowski       – UKS Siódemka Świecie
18. Krystian Wędrak         – UKS Anilana Łódź
19. Kacper Król                – SKS Kusy Kraków
20. Przemysław Rutkowski – UKS Anilana Łódź
21. Wojciech Żydzik          – UKS Żak Libiąż

Zawodnicy rezerwowi:
– Kamil Grablewski         – MKS Truso Elbląg – SMS Gdańsk
– Paweł Smoliński           – MKS Nielba Wągrowiec- SMS Gdańsk
– Grzegorz Barnaś          – UKS Kruki Skrzyszów- SMS Gdańsk
– Sebastian Gołębiewski  – SKS Orlik Brzeg
– Jakub Olejniczak          – MOS Śląsk Wrocław
– Tomasz Kurzawa          – UKS MOSM Bytom
– Krzysztof Kowalski        – UKS Szczypiorniak Olsztyn
– Michał Pastuch             – MKS Zagłębie Lubin
– Jakub Spieszny           – SKS Kusy Kraków
– Rafał Biegaj                – KS SPR Końskie
– Przemysław Wypych     – PMKS  Focus Park-Kiper Piotrków Tr.
– Patryk Małecki            – MOS ŚLĄSK Wrocław

Kadra szkoleniowa:
– Jacek  Okpisz     – trener  główny
– Stanisław Igel     – trener współpracujący
– do ustalenia       – lekarz
– Maciej  Werle      – fizjoterapeuta
– Zdzisław Piętowski  – kierownik

I. Zbiórka zawodników (skład podstawowy -21 zawodników + ewentualnie powołani z rezerwy) dnia 26.01.2009 (poniedziałek)  godz. 8.00-10.00 w Centralnym Ośrodku Medycyny Sportowej w Warszawie, ul. Wawelska 5 (teren stadionu Skry) – dojazd z Dworca Centralnego  PKP autobusami linii 175 i 512 do przystanku „Pomnik Lotnika”. Po wykonaniu okresowych badań lekarskich zawodniczki wracają do klubów.
II. Zbiórka zawodników (skład podstawowy – 21 zawodników + ewentualnie powołani z rezerwy) dnia 15.02.2009 (niedziela) do godz. 13.00  w Centralnym Ośrodku Sportu OPO – Cetniewo, ul. Żeromskiego 52 84-120 Władysławowo (tel. 0-58 6746300).