Strona główna | Szkolenia | Wybranki Edyty Majdzińskiej

Wybranki Edyty Majdzińskiej

 

Związek Piłki Ręcznej w Polsce w ramach realizacji programu Ministerstwa Sportu i Turystyki „Szkolenie młodzieży uzdolnionej sportowo” powołuje niżej wymienione zawodniczki kadr wojewódzkich na centralną konsultację szkoleniową:

             16 – 21.12.2008 – Kraków        – Konsultacja  szkoleniowa

1. Klaudia Świątkowska   – UKS Cisowa Gdynia
2. Dominika Bienias    – UKS Cisowa Gdynia
3. Natalia Kasiarz    – UKS Cisowa Gdynia
4. Paulina Bieńko     – UKS Cisowa Gdynia
5. Aleksandra Kubicka    – UKS SP 14 Przemyśl
6. Jagoda Romanowska    – UKS SP 14 Przemyśl
7. Katarzyna Kozimur   – UKS SP 14 Przemyśl
8. Moniak Kawalec    – KSS Kielce
9. Maria Bartosik    – KSS Kielce
10. Justyna Fijałkowska   – KSS Kielce
11. Maja Kryżan    – MTS Kwidzyn
12. Daria Kasprzyk    – MTS Kwidzyn
13. Michalina Dulna    – MTS Kwidzyn
14. Katarzyna Nowak   – UKS Dąbrówka Gniezno
15. Wiktoria Herman   – UKS Dąbrówka Gniezno
16. Jagoda Linkowska   – UKS Dąbrówka Gniezno
17. Aleksandra Gajewska   – UKS Vambresia Wąbrzeźno
18. Konstancja Grzybowska   – UKS Vambresia Wąbrzeźno
19. Agnieszka Hejduk   – UKS Borek Wielkopolski
20. Romana Formalik   – UKS Borek Wielkopolski
21. Sonia Siemko    – UKS Czarni Żagań
22. Kornelia Bontal    – UKS Czarni Żagań
23. Monika Koprowska   – UKS Piast Chociwel
24. Zuzanna Ważna    – UKS Piast Chociwel
25. Andżelika Kłos     – MKS Zagłębie Lubin
26. Patrycja Chojnacka    – MKS Zagłębie Lubin
27. Martyna Ostern    – UKS 31 Rokitnica Zabrze
28. Wioletta Staniczek   – UKS 31 Rokitnica Zabrze
29. Joanna Szarawaga   – UKS Gryf 06 Dębno
30. Dorota Zdanowicz    – UKS Conrad Gdańsk
31. Karolina Kaniewska   – UKS Lider Świebodzin
32. Adrianna Nowicka    – MKS Kusy Szczecin
33. Marzena Cemoa   – MKS Beskid Nowy Sącz
34. Natalia Świtaj    – MKS Victoria Świebodzice
35. Klaudia Tarasek   – MOSM Tychy
36. Karolina Adamowicz   – LKS Dąb Dąbrowa Białostocka
37. Marta Grzelak     – MKS Sambor Tczew
38. Aleksandra Tomczyk   – UKS Roxa Lublin
39. Magda Subocz    – LUKS Orlik Reszel
40. Ewa Selicka    – MKS Truso Elbląg
41. Karolina Szczurek   – KS Gościbia Sułkowice
42. Barbara Paszkot   – KS Tomex Kraków
43. Emilia Dąbek     – MTS Giżycko
44. Sandra Szary    – KS Pogoń Handball Szczecin

Kadra szkoleniowa:
– Edyta   Majdzińska – trener reprezentacji
– Adrian   Struzik – trener współpracujący
– Zbigniew   Tarczykowski – kierownik
– do ustalenia    – opieka medyczna (zapewnia wojewódzka federacja)
 

I. Zbiórka zawodniczek: dnia 16.12.2007 (wtorek) do godz. 18.00  w Szkole Aspirantów Państwowej Staży Pożarnej os. Zgody 18, Kraków. Dojazd z dworca PKP i PKS tramwajem nr 15 z przystanku Basztowa w kierunku Nowej Huty – os. Kolorowe – dojście do hotelu 150 m.
II. Zakończenie konsultacji szkoleniowej dnia 21.12.2008 (niedziela) do godz. 14.00.
III. Kluby macierzyste winny zapewnić zawodniczkom opiekę podczas dojazdu i powrotu z akcji szkoleniowej.IV. Organizator nie zwraca kosztów przejazdu. Powołane zawodniczki przyjeżdżają na koszt własny bądź macierzystych klubów.
V. Zawodniczki winny zabrać ze sobą:
              –  książeczkę zdrowia sportowca  z ważnymi badaniami lekarskimi
              –  sprzęt treningowy do zajęć w hali sportowej
              –  notatnik (zeszyt) do zapisu informacji o szkoleniu centralnym