Strona główna | Szkolenia | Wybrańcy trenera Jacka Okpisza

Wybrańcy trenera Jacka Okpisza

 

Związek Piłki Ręcznej w Polsce w ramach realizacji programu Ministerstwa Sportu i Turystyki „Szkolenie młodzieży uzdolnionej sportowo” powołuje niżej wymienionych zawodników kadr wojewódzkich na centralną konsultację szkoleniową:

             30.11 – 05.12.2008 – Kielce        – Konsultacja  szkoleniowa

1. Łukasz Jeglicki    – MKS MOS Wrocław
2. Sebastian Tabaka    – MKS MOS Wrocław 
3. Piotr Wyrozumski    – MKS MOS Wrocław
4. Paweł Płatek     – MKS MOS Wrocław
5.  Paweł Eichler    – UKS Szczypiorniak Olsztyn
6. Piotr Deptuła     – UKS Szczypiorniak Olsztyn
7. Paweł Deptuła    – UKS Szczypiorniak Olsztyn
8. Łukasz Sypniewski    – UKS Szczypiorniak Olsztyn
9. Łukasz Rogulski    – UKS Szczypiorniak Olsztyn
10. Wiktor Kubała    – KSSPR Końskie
11.  Biegaj Rafał     – KSSPR Końskie
12. Kamil Chyliński    – KSSPR Końskie
13. Spieszny Jakub    – SKS Kusy Kraków
14. Król Kacper    – SKS Kusy Kraków
15. Wojciech Zydzik    – SKS Kusy Kraków
16. Radosław Pietrzak    – MKS Kusy Szczecin
17. Bartosz Piurkos    – MKS Kusy Szczecin
18. Marcin Mistyk    – MKS Kusy Szczecin
19. Błażej Jankowski    – MTS Kwidzyn
20. Marcin Borzykowski    – MTS Kwidzyn
21. Bartosz Potoczny     – MTS Kwidzyn
22. Bartosz Bieniewski    – MKS Nielba Wągrowiec
23. Dariusz Widziński    – MKS Nielba Wągrowiec
24. Adam Kucharski    – CHKS Łódź
25. Kamil Szczewiecki    – CHKS Łódź
26.  Marcin Prończuk    – MOKS Słoneczny Stok Białystok
27.  Marcin Tekień    – MOKS Słoneczny Stok Białystok
28. Cezary Marciniak    – Wisła Płock SA
29. Adrian  Wojkowski    – Wisła Płock SA
30. Oskar Trzebowski    – MKS Zagłębie Lubin
31.  Marcin Szubiński    – MKS Agrykola Warszawa
32. Tomasz Piskorski    – SPR Chrobry Głogów
33. Adrian  Kondratiuk    – UKS Dziewiątka Legnica
34. Tymoteusz Kozioł    – UKS Kruki Skrzyszów
35. Kamil Janik     – MKS MOS Wieluń
36. Przemysław Wypych    – PMKS Fokus Park Kiper Piotrków Tryb.
37. Jędrzej Kordas     – UKS Wilanowia Warszawa
38. Łukasz Naus     – KS Łączpol Gdynia
39. Mateusz Zimmermann   – KS Azoty Puławy
40. Piotr Goszczyński    – UKS Anilana Łódź
41. Tomasz Kurzawa    – UKS MOSM Bytom
42. Jacek Dabiach    – UKS Szczypiorniak Zielona Góra
43. Adam Kujawski    – SSRiR Start Konin
44. Dawid Wesołek    – MKS Tęcza Kościan

Kadra szkoleniowa:
–  Jacek Okpisz  – trener  główny
 – Stanisław Igel  – trener współpracujący
– do ustalenia  – fizjoterapeuta (zapewnia wojewódzka federacja)
– do ustalenia  – lekarz (zapewnia wojewódzka federacja)
– do ustalenia  – kierownik ( zapewnia wojewódzka federacja)

I. Zbiórka zawodników:   dnia 30.11.2008 (niedziela) do godz. 18.00  w Internacie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Kielcach  ul. Kołłątaja
II. Zakończenie konsultacji szkoleniowej dnia 05.12.2008 (piątek) do godz. 12.00.
III. Kluby macierzyste winny zapewnić zawodnikom opiekę podczas dojazdu i powrotu z akcji szkoleniowej.IV. Organizator nie zwraca kosztów przejazdu. Powołani zawodnicy przyjeżdżają na koszt własny bądź macierzystych klubów.V. Zawodnicy winni zabrać ze sobą:
              –  książeczkę zdrowia sportowca  z ważnymi badaniami lekarskimi
              –  sprzęt treningowy do zajęć w hali sportowej
              –  notatnik (zeszyt) do zapisu informacji o szkoleniu centralnym                                        
VI. Zakwaterowanie, wyżywienie oraz opiekę medyczną zapewnia Świętokrzyska Rada Związków Sportowych w ramach szkolenia kadr wojewódzkich 2008 z funduszu Ministerstwa Sportu I Turystyki.