Strona główna | Szkolenia | Kadra narodowa seniorów

Kadra narodowa seniorów

 

Trener główny kadry narodowej mężczyzn Bogdan Wenta, powołał niżej wymienionych zawodników kadry narodowej mężczyzn na następujący cykl akcji szkoleniowych w ramach realizacji przygotowań i startu w meczu kwalifikacyjnym do Mistrzostw Europy 2010 i spotkania towarzyskiego z okazji 90-lecia piłki ręcznej w Polsce:

       23-26.11.2008  –  Warszawa    – konsultacja szkoleniowa  
       27.11.2008 –  Lund (Szwecja)  – mecz Szwecja – Polska
  28-30.11.2008 –  Kalisz   – konsultacja szkoleniowa i mecz Polska – Gruzja

  1. Daniel Żółtak  – KS Vive Kielce
  2. Mateusz Jachlewski  – KS Vive Kielce
  3. Patryk Kuchczyński  – KS Vive Kielce
  4. Paweł Piwko – KS Vive Kielce
  5. Adam Malcher – MKS Zagłębie Lubin
  6. Sławomir Szmal  – Rhein-Neckar Löwen – Niemcy
  7. Karol Bielecki – Rhein-Neckar Löwen – Niemcy
  8. Mariusz Jurasik   – Rhein-Neckar Löwen – Niemcy
  9. Krzysztof Lijewski   – HSV Hamburg       – Niemcy
10. Marcin Lijewski   – HSV Hamburg       – Niemcy
11. Artur Siódmiak   – TuS N-Lübbecke GmbH – Niemcy
12. Michał Jurecki  – TuS N-Lübbecke GmbH – Niemcy
13. Bartłomiej Jaszka  – Füchse Berlin  – Niemcy
14. Tomasz Tłuczyński – TSV Hannover – Burgdorf  – Niemcy
15. Bartosz Jurecki  – S.C. Magdeburg  – Niemcy
16. Damian Wleklak   – Alpla HC Hard  – Austria
17. Mariusz Jurkiewicz  – J.D. Arrate   – Hiszpania
     
Zawodnicy pozostający w rezerwie:
– Rafał Gliński  – TV Willstätt Ortenau  – Niemcy
– Marcin Wichary  – Wisła Płock SA
– Rafał Kuptel   – Wisła Płock SA
– Sebastian Rumniak    – Wisła Płock SA
– Adam Twardo   – Wisła Płock SA
– Paweł Podsiadło   – KS Vive Kielce
– Kamil Kriegier  –  KS Vive Kielce
– Michał Stankiewicz  – KS Vive Kielce
– Tomasz Rosiński  – KS Vive Kielce
– Bartłomiej Tomczak   – MKS Zagłębie Lubin
– Adrian  Niedośpiał – MKS Zagłębie Lubin
– Arkadiusz Miszka  – PMKS Focus Park-Kiper Piotrków Tr.
– Mateusz Jankowski  – PMKS Focus Park-Kiper Piotrków Tr.
– Damian Kostrzewa   – KS AZS AWFiS Gdańsk
– Piotr Chrapkowski   – KS AZS AWFiS Gdańsk
– Michał Szyba  – KS Azoty Puławy
– Tomasz Garbacewicz    – OKPR Warmia Traveland Olsztyn

Kadra szkoleniowa:

– Bogdan Wenta         – trener główny
– Daniel Waszkiewicz   – trener  współpracujący
– Maciej Nowak           – lekarz
– Jerzy Buczak           – fizjoterapeuta
– Piotr Zembrzuski      – statystyk szkoleniowy
– Paweł Papaj              – kierownik reprezentacji 

Zbiórka zawodników: dnia 23.11.2008 (niedziela) do godz. 18.00 w Hotelu Courtyard by Marriot-Okęcie,  ul. Żwirki i Wigury 1, 00-906 Warszawa. Tel. 48 22 6500100.