Strona główna | Szkolenia | Kadra narodowa seniorów 25.10-02.11.2008

Kadra narodowa seniorów 25.10-02.11.2008

 

Trener Bogdan Wenta powołał niżej wymienionych zawodników kadry narodowej mężczyzn na następujący cykl akcji szkoleniowych w ramach realizacji przygotowań i startu w  meczach kwalifikacyjnych do Mistrzostw Europy 2010:

      25-28.10.2008  –  Bydgoszcz – zgrupowanie szkoleniowe  
      29.10.2008 –  Bydgoszcz      – mecz Polska – Czarnogóra (godz. 20.30)
  30-31.10.2008 –  Warszawa   – konsultacja szkoleniowa
  02.11.2008    –  Rumunia (Buzau)  – mecz Rumunia  – Polska (godz. 11.00) 
  1. Żółtak Daniel  – KS Vive Kielce
  2. Jachlewski Mateusz  – KS Vive Kielce
  3. Kuchczyński Patryk  – KS Vive Kielce
  4. Stankiewicz Michał  – KS Vive Kielce
  5. Rosiński Tomasz  – KS Vive Kielce
  6. Kriegier  Kamil  – KS Vive Kielce
  7. Piwko Paweł  – KS Vive Kielce
  8. Wichary  Marcin – Wisła Płock SA
  9. Kuptel Rafał  – Wisła Płock SA
10. Rumniak Sebastian  – Wisła Płock SA
11. Chrapkowski Piotr  – KS AZS AWFiS Gdańsk
12. Kostrzewa Damian  – KS AZS AWFiS Gdańsk
13. Szyba Michał  – KS Azoty Puławy
14. Malcher Adam  – MKS Zagłębie Lubin
15. Szmal Sławomir  – Rhein-Neckar Löwen – Niemcy
16. Bielecki Karol  – Rhein-Neckar Löwen – Niemcy
17. Siódmiak Artur  – TuS N-Lübbecke GmbH – Niemcy
18. Lijewski Krzysztof  – HSV Hamburg       – Niemcy
19. Jaszka Bartłomiej  – Füchse Berlin  – Niemcy
20. Gliński Rafał  – TV Willstätt Ortenau  – Niemcy
21. Jurecki Bartosz  – S.C. Magdeburg  – Niemcy 
22. Wleklak Damian  – Alpla HC Hard  – Austria
23. Jurkiewicz Mariusz  – J.D. Arrate   – Hiszpania

Zawodnicy pozostający w rezerwie:
– Tomczak Bartłomiej  – MKS Zagłębie Lubin
– Niedośpiał Adrian  – MKS Zagłębie Lubin
– Wyszomirski Piotr  – KS Azoty Puławy
– Podsiadło  Paweł  – KS Vive Kielce
– Twardo  Adam  – Wisła Płock SA
– Miszka Arkadiusz  – PMKS Focus Park-Kiper Piotrków Tr.
– Jankowski Mateusz  – PMKS Focus Park-Kiper Piotrków Tr.
– Różański Sebastian  – PMKS Focus Park-Kiper Piotrków Tr.
– Garbacewicz  Tomasz  – OKPR Warmia Traveland Olsztyn

Kadra szkoleniowa:
– Papaj  Paweł  – kierownik reprezentacji
– Wenta  Bogdan  – trener główny
– Waszkiewicz  Daniel  – trener  współpracujący
– Nowak  Maciej  – lekarz
– Buczak  Jerzy  – fizjoterapeuta
– Rudomina  Krzysztof  – fizjoterapeuta
– Zembrzuski  Piotr  – statystyk szkoleniowy 
 
Zbiórka zawodników: dnia 25.10.2008 (sobota) do godz. 18.00 w City Hotel, 85-950 Bydgoszcz, ul. 3 Maja  6. (www.City-Hotel.pl, tel.+48 523252500)
Zawodnicy grający w klubach zagranicznych i rozgrywający mecze w sobotę winni stawić się w miejscu zbiórki  26.10.2008 (niedziela) do godz. 13.00.
Zakwaterowanie przed wyjazdem do Rumunii z 30/31.10.2008 w Hotelu Courtyard by Marriot – Okęcie, 00-906 Warszawa, ul. Żwirki i Wigury 1.