Strona główna | Szkolenia | Kadra narodowa seniorek 06-19.10.2008

Kadra narodowa seniorek 06-19.10.2008

 

Trener główny kadry narodowej kobiet Krzysztof Przybylski powołał niżej wymienione zawodniczki na następujący cykl akcji szkoleniowych w ramach przygotowań i startu reprezentacji Polski kobiet  w turnieju kwalifikacyjnym do MŚw. – 2009:

 06 – 08.10.2008 – Spała    – Konsultacja szkoleniowa
 12 – 14.10.2008 – Warszawa  – Konsultacja szkoleniowa
 15 – 19.10.2008 – Rotterdam/Holandia  – Turniej międzypaństwowy „Holland Handball
                           Tournament 2008”
      
 1. Chemicz Magdalena  – SPR Asseco BS Lublin
 2. Wolska  Agnieszka  – SPR Asseco BS Lublin
 3. Duran Katarzyna  – SPR Asseco BS Lublin
 4. Malczewska  Dorota  – SPR Asseco BS Lublin
 5. Tyda Agnieszka – SPR Asseco BS Lublin
 6. Rola Małgorzata  – SPR Asseco BS Lublin
 7. Czarna Izabela  – MKS Interferie Zagłębie Lubin
 8. Jacek Aleksandra – MKS Interferie Zagłębie Lubin   
 9. Jochymek Agnieszka  – MKS Interferie Zagłębie Lubin
 10. Pielesz Klaudia  – MKS Interferie Zagłębie Lubin
 11. Gunia Monika  – MKS Interferie Zagłębie Lubin
 12. Obrusiewicz Joanna  – MKS Interferie Zagłębie Lubin
 13. Koniuszaniec Katarzyna  – AZS AWFiS Dablex Gdańsk
 14. Serwa Wioletta    – AZS AWFiS Dablex Gdańsk
 15. Wojtas Alina  – AZS AWFiS Dablex Gdańsk
 16. Kulwińska Patrycja  – AZS AWFiS Dablex Gdańsk
 17. Sadowska Małgorzata  – AZS AWFiS Dablex Gdańsk
 18. Szwed Karolina  – AZS AWFiS Dablex Gdańsk
 19. Kowalczyk Beata  – MKS Piotrcovia Piotrków Tr.   
 20. Polenz Kinga  – MKS Piotrcovia Piotrków Tr.
 21. Gęga Marta  – KS Carlos – Astol Jelenia Góra
 22. Kaczyńska Mirela  – KS Carlos – Astol Jelenia Góra
 23. Dworaczyk Joanna  – KU AZS Politechnika Koszalińska
 24. Aleksandrowicz Monika – Łączpol Gdynia
 25. Duda Izabela  – Storhamar Handball   – Norwegia 
 26. Bołtromiuk Daria  – Storhamar Handball   – Norwegia
 27. Rogucka Emilia  – Frankfurter Handball Club   – Niemcy
 28. Kudłacz Karolina  – HC Leipzig    – Niemcy
 29. Siódmiak Karolina  – Le Havre AC Handball  – Francja
 30. Niedżwiedź-Cecotka Iwona  – SK Aarhus    – Dania

Zawodniczki rezerwowe:
  – Chudzik Edyta  – MKS Piotrcovia Piotrków Tr.
  – Strzałkowska Hanna  – MKS Piotrcovia Piotrków Tr.
  – Mieńko Weronika  – KS Zgoda Ruda Śląska
  – Waga  Joanna  – KS Zgoda Ruda Śląska   
  – Byzdra Kinga     – MKS Interferie Zagłębie Lubin
  – Musioł  Anna  – KS Łączpol Gdynia
  – Wasiuk Krystyna  – KPR Ruch Chorzów

Kadra szkoleniowa:
 – Brehmer Joanna – kierownik reprezentacji
 –  Przybylski  Krzysztof – trener główny
 –  do ustalenia  – trener współpracujący 
 –  do ustalenia  – lekarz
 –  Dimitruk Artur – fizjoterapeuta
   
   
I. Zbiórka zawodniczek: dnia 06.10.2008 (poniedziałek) do godz.  13.00 w COS OPO Spała ul. Mościckiego 6, tel. (0-44) 724-23-46
II. Zbiórka zawodniczek: dnia 12.10.2008 (niedziela) do godz.  12.00 w Hotelu Courtyard by Marriott-Okęcie, ul. Żwirki i Wigury 1, 00-906 Warszawa, tel. 022 6500100
III. Na konsultację szkoleniową w Spale powołuje się zawodniczki wymienione na pozycjach 1 – 24 oraz ewentualnie zawodniczki rezerwowe. Zawodniczki grające w klubach zagranicznych wymienione na pozycjach 25 – 30 mogą być powołane na konsultację szkoleniową w Warszawie i turniej w Holandii.
IV. Skład reprezentacji na konsultację  w Warszawie i turniej w Holandii trener główny      poda po zakończeniu konsultacji w Spale o czym zostaną powiadomione również zawodniczki grające w klubach zagranicznych.