Strona główna | Szkolenia | Kadra narodowa młodzieżowców 11.06-03.08

Kadra narodowa młodzieżowców 11.06-03.08

 

Trener główny Ryszard Skutnik, powołał niżej wymienionych zawodników kadry narodowej młodzieżowej mężczyzn na następujący cykl akcji szkoleniowych w ramach przygotowań i startu w finale Młodzieżowych Mistrzostw Europy 2008:

               11.06.2008 – COMS W-wa  – Okresowe badania lekarskie 
    28.06 – 09.07.2008 – COS Cetniewo  – Konsultacja szkoleniowa
    13 – 23.07.2008 – Ciechanów  – Konsultacja szkoleniowa
    17 – 19.07.2008 – Ciechanów  – Turniej Międzynarodowy „Mazovia Cup”
    24.07 – 03.08.2008 – Rumunia  – Finał Młodzieżowych Mistrzostw Europy
 
   1. Bonisławski  Jakub   – MKS Jurand Ciechanów  – SMS Gdańsk
   2. Grzybowski Rafał  – MKS Jurand Ciechanów  – SMS Gdańsk
   3. Pacześny  Adam  – KPR Wolsztyniak Wolsztyn  – SMS Gdańsk
   4. Żak  Ireneusz – KPR Wolsztyniak Wolsztyn  – SMS Gdańsk 
   5. Rosiek Dariusz  – SKS Kusy Kraków   – SMS Gdańsk
   6. Pieńczewski Maciej   – GKS Cartusia Kartuzy  – SMS Gdańsk 
   7. Orzechowski Robert  – UKS Conrad Gdańsk  – SMS Gdańsk
   8. Bednarek   Michał – AZS AWFiS Gdańsk    
   9. Chrapusta Dawid  – AZS AWFiS Gdańsk 
 10. Kostrzewa Damian  – AZS AWFiS Gdańsk 
 11. Chrapkowski Piotr  – AZS AWFiS Gdańsk   
 12. Seroka  Mateusz – MMTS Kwidzyn
 13. Michałów  Leszek  – MMTS Kwidzyn
 14. Wyszomirski        Piotr  – KS Azoty Puławy  
 15. Szyba  Michał – KS Azoty Puławy
 16. Jankowski  Mateusz – KS Techtrans Darad Elbląg 
 17. Gierak  Łukasz – MKS Nielba Wągrowiec
 18. Kopyciński  Mateusz – OKPR Warmia – Traveland Olsztyn
 19. Adamczak  Piort – MKS Interferie Zagłębie Lubin
 20. Zapora  Sebastian – SPR AMD Chrobry Głogów

Kadra szkoleniowa:
– Niewiadomski Jerzy – kierownik reprezentacji 
– Skutnik  Ryszard – trener główny
– Prześlakiewicz  Jan – trener  współpracujący
– Bodasiński   Sławomir – trener współpracujący
– Polak  Stanisław – lekarz
– Gąsiorek  Andrzej – fizjoterapeuta

I. Zbiórka zawodników : dnia 11.06.2008 (środa) w godz. 8.00-10.00 w Centralnym Ośrodku Medycyny Sportowej  ul. Wawelska 5, (teren stadionu Skry), dojazd z Dworca Centralnego  PKP autobusami linii 175 i 512, do przystanku „Pomnik Lotnika”.
II. Zbiórka zawodników : dnia 28.06.2008 (sobota) do godz.  13.00 w Centralnym Ośrodku Sportu – Władysławowo ul. Żeromskiego 52  ( tel.:0-58 674-63-00, lub 674-63-14).
III. Zbiórka zawodników : dnia 13.07.2008 (niedziela) do godz.  13.00 w Hotelu „Baron”,  Ciechanów ul. Śląska 11 ( 0-23 6728286)
IV. Po zgrupowaniu szkoleniowym w Ciechanowie trener kadry wyznaczy skład kadry  ( 16 osób ) na finał Młodzieżowych Mistrzostw Europy w Rumunii.
V. Zawodnicy winni zabrać ze sobą:
  –  paszport na wyjazd do Rumunii
              –  legitymacje uprawniające do zniżek na przejazdy
              –  sprzęt treningowy do zajęć w hali sportowej i w terenie,
              –  książeczkę zdrowia sportowca 
              –  notatnik (zeszyt) do zapisu informacji o szkoleniu centralnym