Strona główna | Szkolenia | Kadra narodowa seniorów 18.05-14.06.2008

Kadra narodowa seniorów 18.05-14.06.2008

 

Trener główny kadry narodowej mężczyzn Bogdan Wenta, powołał niżej wymienionych zawodników kadry narodowej – olimpijskiej mężczyzn na następujący cykl akcji szkoleniowych w ramach przygotowań i startu w turnieju kwalifikacyjnym do Igrzysk Olimpijskich Pekin 2008 oraz spotkań  play off Polska – Szwajcaria – kwalifikacji do finału Mistrzostw Świata 2009.

    18 – 29.05.2008       – Kalisz/Wrocław   – Zgrupowanie szkoleniowe
    23 – 24.05.2008       – Kalisz/Wrocław   – Mecze międzypaństwowe  
    30.05 – 01.06.2008  – Wrocław          – Turniej kwalifikacyjny do IO Pekin 2008
    04 – 07.06.2008       – Kielce   – Konsultacja szkoleniowa 
    08.06.2008              – Kielce  – Mecz play off MŚw. POLSKA –SZWAJCARIA
    10 – 13.06.2008       – Warszawa  – Konsultacja szkoleniowa
    14.06.2008              – St.Gallen  – Mecz play off MŚw.  SZWAJCARIA – POLSKA    
 
  1. Żółtak Daniel   – KS Vive Kielce
  2. Jachlewski Mateusz   – KS Vive Kielce
  3. Kuchczyński Patryk   – KS Vive Kielce
  4. Wichary  Marcin   – Wisła Płock SA
  5. Kuptel Rafał   – Wisła Płock SA
  6. Piwko Paweł   – SPR AMD Chrobry Głogów
  7. Bielecki  Karol   – Rhein-Neckar Löwen  – Niemcy
  8. Tkaczyk  Grzegorz   – Rhein-Neckar Löwen  – Niem cy
  9. Szmal Sławomir   – Rhein-Neckar Löwen  – Niemcy
10. Jurasik Mariusz   – Rhein-Neckar Löwen  – Niemcy
11. Jurecki  Michał    – TuS N-Lübbecke GmbH  – Niemcy
12. Siódmiak Artur    – TuS N-Lübbecke GmbH  – Niemcy
13. Lijewski Krzysztof   – HSV Hamburg        – Niemcy
14. Lijewski Marcin    – SG Flensburg Handewitt   – Niemcy 
15. Jaszka Bartłomiej   – Füchse Berlin   – Niemcy
16. Gliński Rafał         – TV Willstätt Ortenau   – Niemcy
17. Tłuczyński Tomasz  – TSV Hannover – Burgdorf   – Niemcy 
18. Jurecki Bartosz      – S.C. Magdeburg   – Niemcy 
19. Weiner  Adam   – Wilhelmshavener HV  – Niemcy 
20. Wleklak Damian   – Alpha HC Hard   – Austria
21. Jurkiewicz Mariusz   – J.D. Arrate    – Hiszpania

Zawodnicy rezerwowi:
– Kubisztal Michał         – Füchse Berlin   – Niemcy
– Dmytruszyński Maciej – TSV Bayern Dormagen  – Niemcy
– Starczan Leszek        – Kadetten Schaffhausen   – Szwajcaria 
– Niedośpiał Adrian       – MKS Interferie Zagłębie Lubin
– Tomczak  Bartłomiej  – MKS Interferie Zagłębie Lubin
– Stankiewicz Michał     – MKS Interferie Zagłębie Lubin
– Orzłowski Paweł         – MKS Interferie Zagłębie Lubin
– Kozłowski Tomasz      – MKS Interferie Zagłębie Lubin
– Podsiadło Paweł        – KS Vive Kielce
– Stęczniewski Maciej   – TSV Hannover – Burgdorf   – Niemcy 
– Rumniak Sebastian   – Wisła Płock SA
– Kwiatkowski Zbigniew – Wisła Płock SA
– Krieger Kamil           – MMTS Kwidzyn
– Garbacewicz Tomasz – OKPR Warmia – Traveland Olsztyn
– Wyszomirski Piotr    – KS Azoty Puławy  
– Miszka Arkadiusz      – PMKS Fokus Park-Kiper Piotrków Tryb.

Kadra szkoleniowa:
– Żabczyński  Marek  – kierownik reprezentacji
– Wenta  Bogdan  – trener główny
– Waszkiewicz  Daniel  – trener  współpracujący
– Nowak  Maciej  – lekarz
– Buczak  Jerzy  – fizjoterapeuta
– Rudomina  Krzysztof  – fizjoterapeuta
– Zembrzuski  Piotr  – statystyk szkoleniowy  

Zbiórka zawodników: dnia 18.05.2008 (niedziela) do godz. 19.00  w Hotelu „OSRiR” hala sportowa „Winiary – Arena”,  Kalisz ul. H. Sawickiej 22-24 Tel. (62) 598 27 00   hotel.arena@osir.kalisz.pl

Zbiórka zawodników: dnia 04.06.2008 (środa) do godz. 13.00 w Hotelu Kongresowym („Exbud”) Al. Solidarności 34, 25-323 Kielce,  Tel. (041) 332-63-93, 332-63-60,

Zbiórka zawodników: dnia 10.06.2008 (wtorek) do godz. 19.00 w Hotelu Courtyard by Marriot-Okęcie,  ul. Żwirki i Wigury 1, 00-906 Warszawa. Tel 48 22 6500100.

Zawodnicy winni zabrać ze sobą:
–  paszport
–  sprzęt treningowy i ewentualnie posiadany reprezentacyjny,
–  książeczkę zdrowia sportowca,
–  notatnik szkoleniowy,