Strona główna | Szkolenia | Kadra narodowa juniorów 28.04-11.05.2008

Kadra narodowa juniorów 28.04-11.05.2008

 

Trener główny kadry narodowej Wojciech Nowiński powołał niżej wymienionych zawodników na centralne akcje szkoleniowe w ramach  realizacji przygotowań i startu w turnieju kwalifikacyjnym do finału Mistrzostw Europy Juniorów:

 28.04.2008   – COMS Warszawa – okresowe badania lekarskie
 28.04 – 30.04.2008 – Ciechanów  – konsultacja szkoleniowa
 01-02.05.2008  – Niemcy (Magdeburg, Berlin) – mecze międzypaństwowe
 03-08.05.2008   – Ciechanów – zgrupowanie szkoleniowe
 09-11.05.2008   – Izrael – turniej kwalifikacyjny do finału MEJ
 
        Terminarz turnieju:    
09.05.2008 – Polska – Białoruś, Izrael – Słowenia         
10.05.2008 – Polska – Słowenia, Białoruś – Izrael
11.05.2008 – Białoruś – Słowenia, Polska – Izrael                                                      
                                  
1.  Jankowski Radosław  – KS MOSiR Powen Zabrze – SMS Gdańsk
2.  Rychlewski Rafał  – KS MOSiR Powen Zabrze – SMS Gdańsk
3.  Pacześny Adam  – KPR Wolsztyniak Wolsztyn – SMS Gdańsk 
4.  Kowalczyk Mateusz  – MKS Zagłębie Lubin  – SMS Gdańsk
5.  Nidzgorski Krystian  – KS Wisła Płock SA  – SMS Gdańsk
6.  Trojański  Tymon  – MKS Truso Elbląg   – SMS Gdańsk
7.  Pilitowski Maciej  – MKS Jurand Ciechanów  – SMS Gdańsk
8.  Grzybowski Rafał  – MKS Jurand Ciechanów  – SMS Gdańsk
9.  Nogowski  Adrian  – MTS Kwidzyn   – SMS Gdańsk
10.  Kryszeń  Aleksander – KS MOSiR Powen Zabrze 
11.  Misiewicz Damian  – SPR BRW Stal Mielec 
12.  Łyżwa Krzysztof  – KPR Ostrovia Ostrów Wlkp
13.  Kłoda  Jakub  – MKS Padwa Zamość
14.  Świątek  Adam  – AS – BAU Śląsk Wrocław
15.  Szczecina Krzysztof  – KS Vive Kielce
16.  Syprzak  Kamil  – Wisła Płock SA
17.  Giela  Arthur  – SG Solingen BHC   – Niemcy
18.  Przybylski Rafał  – MKS Kusy Szczecin  – SMS Gdańsk
19.  Sieg Łukasz  – MKS Sambor Tczew  – SMS Gdańsk

Zawodnicy rezerwowi :
– Matkowski Paweł  – KS Kusy Szczecin
– Bałwas Michał  – KPR Ostrovia Ostrów Wlkp.
– Sabaciński Michał  – KS Fokus Park-Kiper Piotrków Trybunalski
– Fornal Mateusz  – KS Energetyk Gryfino
– Dawidowski Maciej  – MKS Truso Elbląg   – SMS Gdańsk

 Kadra szkoleniowa: 
 –  Nowiński  Wojciech – trener główny
 –  Tomaszewski  Dariusz – trener współpracujący
 –  Strząbała  Tomasz – trener współpracujący 
 –  Polak Stanisław – lekarz
 –  Spis   Szczepan     – fizjoterapeuta   

I. Zbiórka zawodników (w powołaniu pozycje 1- 17):  dnia 28.04.2008 (poniedziałek) w godz. 08.00 – 10.00  w Centralnym Ośrodku Medycyny Sportowej w Warszawie, ul. Wawelska 5 (teren stadionu Skry) – dojazd z Dworca Centralnego PKP autobusami linii 175 i 512 do przystanku „Pomnik Lotnika”. Po wykonaniu okresowych badań lekarskich oraz badań diagnostycznych  przejazd całej grupy do Ciechanowa (Hotelu „Baron”,  – Ciechanów ul. Śląska 11).
II. Zawodników wymienionych na pozycjach 18-19 obowiązuje  zbiórka w dniu 03.05.2008 do godz. 18.00 w  Hotelu „Baron”,  – Ciechanów ul. Śląska 11 (tel.: 0-23 6728286).
III. zawodnicy i osoby towarzyszące winny mieć ze sobą PASZPORT z ważnością do dnia 30.11.2008r.