Strona główna | Szkolenia | Kadra narodowa seniorek 10-30.03.2008

Kadra narodowa seniorek 10-30.03.2008

 

Trener główny kadry narodowej kobiet Zenon Łakomy powołuje niżej wymienione zawodniczki  kadry narodowej seniorek na następujący cykl akcji szkoleniowych w ramach przygotowań i startu w turnieju kwalifikacyjnym do Igrzysk Olimpijskich Pekin 2008:

 10 – 21.03.2008 – Lublin   – Konsultacja szkoleniowa
 18 – 19.03.2008 – Rzeszów/ Lublin   – Mecze międzypaństwowe POLSKA – CHINY
 23 – 26.03.2008 – Niemcy  – Mecze międzypaństwowe NIEMCY – POLSKA  
 28 – 30.03.2008 – Rumunia/Bukareszt – Turniej kwalifikacyjny do IO Pekin 2008 
       
 1.  Chemicz  Magdalena  – SPR Safo Lublin
 2.  Majerek  Małgorzata  – SPR Safo Lublin 
 3.  Duran   Katarzyna  – SPR Safo Lublin
 4.  Malczewska  Dorota  – SPR Safo Lublin
 5.  Tyda    Agnieszka – SPR Safo Lublin
 6.  Damięcka  Ewa  – SPR Safo Lublin 
 7.  Załęczna  Kaja  – MKS Interferie Zagłębie Lubin  
 8.  Jacek    Aleksandra – MKS Interferie Zagłębie Lubin   
 9.  Jochymek  Agnieszka  – MKS Interferie Zagłębie Lubin
 10.  Wilamowska  Lucyna  – AZS AWFiS Dablex Gdańsk
 11.  Sadowska  Małgorzata  – AZS AWFiS Dablex Gdańsk
 12.  Chudzik  Edyta  – AZS AWFiS Dablex Gdańsk
 13.  Goraj   Marta  – KU AZS Politechnika Koszalińska  
 14.  Łącz  Iwona  – KU AZS Politechnika Koszalińska
 15.  Polenz  Kinga  – MKS Piotrcovia Piotrków Tr.
 16.  Kudłacz     Karolina  – HC Leipzig    – Niemcy
 17.  Rogucka  Emilia  – Frankfurter Handball Club   – Niemcy
 18.  Duda   Izabela  – Storhamar Handball   – Norwegia
 19.  Wolska Agnieszka – Fjellhammer IL   – Norwegia
 20.  Siódmiak       Karolina  – Le Havre AC Handball  – Francja
 21.  Niedżwiedź-Cecotka Iwona – SK Aarhus     – Dania 

Zawodniczki rezerwowe:
  – Pielesz    Klaudia  – MKS Interferie Zagłębie Lubin
  – Byzdra   Kinga     – SPR Lublin     – SMS Gliwice
  – Stachowska    Monika  – KS Łączpol Gdynia
  – Aleksandrowicz    Monika  – KS Łączpol Gdynia
  – Sulżycka    Karolina  – KS Łączpol Gdynia
  – Strzałkowska   Hanna  – MKS Piotrcovia Piotrków Tr.
  – Kowalczyk    Beata  – MKS Piotrcovia Piotrków Tr.
  – Wojtas  Alina  – AZS AWFiS Dablex Gdańsk
  – Musiał    Anna – AZS AWFiS Dablex Gdańsk
  – Rola       Małgorzata  – SPR Safo Lublin
  – Czarna   Izabela  – MKS Interferie Zagłębie Lubin
  – Gęga   Marta  – KS Finepharm Carlos Jelenia Góra

 Kadra szkoleniowa:    –  Łakomy  Zenon – trener główny
    –  Gościński  Grzegorz – trener współpracujący
    –  Kaczorowski  Andrzej – trener współpracujący
    –  Nowosadzki  Zbigniew – lekarz
    –  Dimitruk   Artur – fizjoterapeuta
    –  Stolarek   Lucjan – fizjoterapeuta 
    –  Sevkovic  Klaudiusz – manager reprezentacji

Zbiórka zawodniczek: dnia 10.03.2008 (poniedziałek) do godz.  19.00 w hotelu „Fokus” w Lublinie, ul. Kraśnicka 80, tel. 081 527 00 44.