Strona główna | Szkolenia | Kadra narodowa seniorów 17-21.03.2008

Kadra narodowa seniorów 17-21.03.2008

 

Trener główny kadry narodowej mężczyzn Bogdan Wenta, w ramach przygotowań i startu w turnieju kwalifikacyjnym do Igrzysk Olimpijskich Pekin 2008 powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej mężczyzn na następujący cykl akcji szkoleniowych:

        17.03.2008 – COMS Warszawa – Badania diagnostyczne  
 17 – 19.03.2008 – COS OPO Spała  – Konsultacja szkoleniowa
 20 – 21.03.2008 – Łódź/ Warszawa   – Mecze międzypaństwowe POLSKA – SŁOWACJA
 
  1. Stankiewicz Michał   – MKS Interferie Zagłębie Lubin
  2. Tomczak Bartłomiej   – MKS Interferie Zagłębie Lubin
  3. Rumniak Sebastian   – Wisła Płock SA
  4. Wichary  Marcin   – Wisła Płock SA
  5. Kwiatkowski Zbigniew   – Wisła Płock SA
  6. Jachlewski Mateusz   – KS Vive Kielce
  7. Miszka Arkadiusz   – PMKS Fokus Park-Kiper Piotrków Tryb.
  8. Piwko Paweł   – SPR AMD Chrobry Głogów
  9. Szmal Sławomir   – Rhein-Neckar Löwen  – Niemcy
10. Jurasik Mariusz   – Rhein-Neckar Löwen  – Niemcy
11. Tkaczyk Grzegorz  – Rhein-Neckar Löwen  – Niem cy
12. Bielecki Karol   – Rhein-Neckar Löwen  – Niemcy
13. Lijewski Krzysztof   – HSV Hamburg        – Niemcy
14. Lijewski Marcin    – SG Flensburg Handewitt   – Niemcy 
15. Jaszka Bartłomiej   – Füchse Berlin   – Niemcy
16. Jurecki Michał – TuS N-Lübbecke GmbH  – Niemcy
17. Tłuczyński Tomasz  – TSV Hannover – Burgdorf   – Niemcy 
18. Jurecki Bartosz   – S.C. Magdeburg   – Niemcy 
19. Weiner  Adam   – Wilhelmshavener HV  – Niemcy 
20. Jurkiewicz Mariusz   – J.D. Arrate    – Hiszpania
 
Zawodnicy rezerwowi:– Siódmiak Artur   – TuS N-Lübbecke GmbH  – Niemcy 
– Wleklak Damian   – Alpha HC Hard   – Austria
– Kuchczyński Patryk   – KS Vive Kielce
– Żółtak Daniel   – KS Vive Kielce
– Kuptel Rafał   – Wisła Płock SA
– Starczan Leszek   – Kadetten Schaffhausen – Szwajcaria  
– Orzłowski Paweł   – MKS Interferie Zagłębie Lubin
– Świrkula Michał   – MKS Interferie Zagłębie Lubin 
– Zaremba Mateusz   – KS Vive Kielce
– Podsiadło Paweł   – KS Vive Kielce
– Niedośpiał Adrian  – MKS Interferie Zagłębie Lubin
– Krieger Kamil   – MMTS Kwidzyn
– Garbacewicz Tomasz   – OKPR Warmia – Traveland Olsztyn

 Kadra szkoleniowa:– Żabczyński  Marek  – kierownik reprezentacji
– Wenta  Bogdan  – trener główny
– Waszkiewicz  Daniel  – trener  współpracujący
– Nowak  Maciej  – lekarz
– Buczak  Jerzy  – fizjoterapeuta

W rezerwie zostali wymienieni również zawodnicy aktualnie kontuzjowani. W przypadku pozytywnego przebiegu  rehabilitacji i uzyskaniu pełnej zdolności do gry, będą powołani do składu podstawowego.  
I. Zbiórka zawodników: dnia 17.03.2008 (poniedziałek) do godz. 09.00  – w COMS Warszawa ul. Wawelska 5 (na terenie stadionu BKS Skra). Po wykonaniu badań diagnostycznych zawodnicy zostaną przewiezieni na miejsce zgrupowania  w Centralnym Ośrodku Sportu – Spała ul. Mościckiego 6, tel. Centrala 0-44 724-23-46, cosspala@spala.cos.pl
II. Zawodnicy winni zabrać ze sobą:
 – sprzęt treningowy i ewentualnie posiadany reprezentacyjny,
–       książeczkę zdrowia sportowca,
–       notatnik szkoleniowy.