Strona główna | Szkolenia | Kadra narodowa jun. mł.1-9.02.2008

Kadra narodowa jun. mł.1-9.02.2008

 

Trener główny Jacek Okpisz, w ramach organizacji  reprezentacji Polski juniorów mł. (ur. w roku 1992 i mł.), powołał niżej wymienionych zawodników  na następujący cykl akcji szkoleniowych:

 – okresowe badania lekarskie 01.02.2008 r   COMS Warszawa
 – konsultacja szkoleniowa 02-09.02.2008 r. Sochocin

1. Abram   Patryk   – MKS Nielba Wągrowiec
2. Perczyński   Krzysztof  – MKS Nielba Wągrowiec
3. Ankudowicz   Michał   – UKS Conrad Gdańsk
4. Barnaś   Grzegorz  – UKS Kruki Skrzyszów
5. Czekałowski   Grzegorz  – AMD Chrobry Głogów
6. Kapela  Michał   – AMD Chrobry Głogów
7. Daszek   Michał   – MKS Sambor Tczew
8. Dudka   Daniel   – MKS PM Tarnów
9. Omylski   Łukasz   – MKS PM Tarnów
10. Gołębiewski   Sebastian  – SKS Orlik Brzeg
11. Gregor    Paweł   – MKS Zagłębie Lubin
12. Woźniczka  Damian  – MKS Zagłębie Lubin
13. Leśniowski  Mateusz  – MKS Truso Elbląg
14. Spychalski   Damian  – MKS Truso Elbląg
15. Michalski   Sławomir  – MKS Agrykola Warszawa
16. Mogielnicki   Krzysztof  – KS NMC Powen Zabrze
17. Olejniczak   Jakub   – MOS Śląsk Wrocław
18. Paczkowski   Paweł   – UKS Siódemka Świecie
19. Piwowarczyk  Michał   – KS Sokół Kościerzyna
20. Rarus   Konrad  – SPR BRW Stal Mielec
21. Rutkowski   Przemysław  – UKS Elektronik Łódź
22. Wędrak   Krystian  – UKS Viktoria Tomaszów

Zawodnicy rezerwowi:
–  Piechna   Grzegorz  – MKS Agrykola Warszawa
– Uznański   Patryk   – MKS Agrykola Warszawa
– Grablewski   Kamil   – MKS Truso Elbląg
– Obiała    Michał   – Wisła Płock SA
– Pastuch   Michał   – MKS Zagłębie Lubin
– Czaja    Wojciech  – MKS Zagłębie Lubin
– Smoliński   Paweł   – MKS Nielba Wągrowiec
– Ciarkowski   Marcin   – KS PR Gwardia Koszalin
– Garncarz   Oskar   – MKS PM Tarnów
– Kowalski   Krzysztof  – UKS Szczypiorniak Olsztyn
– Małecki    Patryk   – MOS ŚLĄSK Wrocław

Kadra szkoleniowa:
– Piętowski Zdzisław  – kierownik
– Okpisz Jacek  – trener  główny
– Igiel  Stanisław  – trener współpracujący
– Szkudlarczyk Dariusz  – lekarz
– Werle  Maciej  – fizjoterapeuta

Zbiórka zawodników: w dniu 01.02.2008 r w godz.08.00-10.00 w Centralnym Ośrodku Medycyny Sportowej w Warszawie, ul. Wawelska 5 (teren stadionu Skry) – dojazd z Dworca Centralnego  PKP autobusami linii 175 i 512 do przystanku „Pomnik Lotnika”. Po badaniach lekarskich zawodnicy zostaną przewiezieni na miejsce zgrupowania w Sochocinie – Hotel Sportowy Publicznego Zespołu Szkół i Przedszkoli Samorządowych, ul. Szkolna 17 (tel. 0-23 6618589, 6618549).