Strona główna | Szkolenia | Kadra narodowa juniorek mł. 11-20.01.

Kadra narodowa juniorek mł. 11-20.01.

 

Trener główny Dariusz Dworaczyk, powołuje niżej wymienione zawodniczki kadry narodowej juniorek  młodszych (ur.1992 r. i mł.)  na następujący cykl akcji szkoleniowych:

      11.01.2008 –  COMS Warszawa – Okresowe badania lekarskie/Badania diagnostyczne
11 – 17.01.2008 – Władysławowo/COS Cetniewo – Konsultacja  szkoleniowa
18 – 20.01.2008 – Tczew/Ryjewo  – Mecze międzypaństwowe POLSKA – LITWA

  1.  Podgórska   Martyna  – MTS Kwidzyn
  2.  Lipniak   Natalia        – MTS Kwidzyn
  3.  Winiarska    Natalia   – MTS Kwidzyn
  4.  Pawłowska    Magda   – KS Łączpol Gdynia
  5.  Kasuła   Anastazja     – KS Łączpol Gdynia 
  6.  Rusin  Monika           – MKS Zagłębie Lubin
  7.  Biernat  Kamila          – MKS Zagłębie Lubin
  8.  Drabik   Joanna         – KSS Kielce
  9.  Wożniak   Izabela      – KSS Kielce
10.  Maślanka   Anna         – MKS Beskid Nowy Sącz
11. Andrzejewska  Ewa        – UKS Conrad Gdańsk
12.  Michla   Anna              – MKS Zryw Chorzów
13.  Truszkowska  Paulina   – GUKS Bellator Ryjewo
14.  Konarzewska   Krystyna  – MKS PR Jelenia Góra
15.  Wawrzynkowska  Marta   – MKS Polonia Kępno
16.  Matuszczyk  Sylwia         – MTS Żory
17.  Jałoszewska  Agnieszka  – LUKS Orlik Reszel
18.  Gadzina   Joanna           – UKS Olimpia Nowy Sącz
19.  Hibner   Małgorzata        – POMS Busko Zdrój
20.  Bieńkowska   Agnieszka  – MKS Varsovia Warszawa
21.  Mączka  Małgorzata        – MKS Piast Głogów 

Zawodniczki  rezerwowe:
– Młynarska   Agnieszka – KSS Kielce
– Sudrawska   Daria – GZKS Sośnica Gliwice
– Skonieczna  Aneta – MKS Sambor Tczew
– Galińska   Emilia – SPR Łukowia Łuków
– Stanulewicz   Magdalena  – KS Łączpol Gdynia
– Węglarska  Aleksandra – UKS Olimpijczyk Kowalewo
– Tracz  Paulina – MKS Zagłębie Lubin
– Grobelska  Dominika – MKS Kusy Szczecin
– Lech  Klaudia – MKS Zryw Chorzów
– Sielicka   Jagoda  – MKS Truso Elbląg
Kadra szkoleniowa:
– Tarczykowski Zbigniew  – kierownik reprezentacji
– Dworaczyk  Dariusz  – trener główny
– Szczepaniak  Elżbieta  – trener współpracujący
– Pastuszko   Michał  – trener współpracujący
– Demko  Krzysztof – fizjoterapeuta
– do ustalenia   – lekarz

I. Zbiórka zawodniczek:   dnia 11.01.2008 (piatek) w godz. 8.00-10.00  w Centralnym Ośrodku Medycyny Sportowej w Warszawie, ul. Wawelska 5 (teren stadionu Skry) – dojazd z Dworca Centralnego  PKP autobusami linii 175 i 512 do przystanku „Pomnik Lotnika”. Po wykonaniu okresowych badań lekarskich i badań diagnostycznych zawodniczki zostaną przewiezione na miejsce zgrupowania  w Centralnym Ośrodku Sportu  – Władysławowo ul. Żeromskiego 52  ( tel.:0-58 674-63-00 lub 674-63-14);