Strona główna | Szkolenia | Akcje szkoleniowe: Kadra narodowa juniorów 24-28.10.2006; Wągrowiec

Akcje szkoleniowe: Kadra narodowa juniorów 24-28.10.2006; Wągrowiec

 

Trener główny kadry narodowej juniorów Ryszard Skutnik, w ramach realizacji szkolenia reprezentacji Polski (ur.1988r. i mł.) powołuje niżej wymienionych zawodników na następujący cykl akcji szkoleniowych:

24 – 25.10.2006 – Wągrowiec – Konsultacja szkoleniowa
26 – 28.10.2006 – Wągrowiec – Turniej międzypaństwowy: Wągrowiec Cup
Program turnieju;
25.10.2006 (środa):
16.30 Polska A ? Polska B

26.10.2006 (czwartek):
10.00 Rosja ? Czechy
12.00 Polska B ? Egipt
17.00 Polska B ? Czechy
19.00 Polska A ? Egipt

27.10.2006 (piątek):
11.00 Polska B ? Rosja
17.00 Polska A ? Czechy
19.00 Egipt ? Rosja

28.10.2006 (sobota):
11.00 Czechy ? Egipt
13.00 Polska A ? Rosja

1. Chrapusta Dawid – KS MOSiR Zabrze – SMS Gdańsk
2. Kuchta Adrian – KS MOSiR Zabrze – SMS Gdańsk
3. Zapora Sebastian – KS MOSiR Zabrze – SMS Gdańsk
4. Orzechowski Robert – UKS Conrad Gdańsk – SMS Gdańsk
5. Kostrzewa Damian – UKS Conrad Gdańsk – SMS Gdańsk
6. Kopyciński Mateusz – MKS Brodnica – SMS Gdańsk
7. Michałów Leszek – MKS PM Tarnów – SMS Gdańsk
8. Seroka Mateusz – MKS Sambor Tczew – SMS Gdańsk
9. Bednarek Michał – MOS Śląsk Wrocław – SMS Gdańsk
10. Bonisławski Jakub – MKS Jurand Ciechanów – SMS Gdańsk
11. Adamczak Piort – KS Ostrowia Ostrów Wlkp – SMS Gdańsk
12. Wyszomirski Piotr – UKS Vilanowia Warszawa – SMS Gdańsk
13. Jankowski Mateusz – MKS Truso Elbląg – SMS Gdańsk
14. Chrapkowski Piotr – KS Cartusia Kartuzy
15. Krekora Mikołaj – MKS Wieluń
16. Gierak Andrzej – MKS Nielba Wągrowiec
17. Kwiatkowski Paweł – KS Wisła Sandomierz
18. Dankowski Martin – CHKS Łódz

Zawodnicy rezerwowi :
– Owczarek Paweł – KS MOSiR Zabrze – SMS Gdańsk
– Pieńczewski Maciej – KS Cartusia Kartuzy – SMS Gdańsk
– Misiewicz Przemysław – KS VIVE Kielce

Kadra szkoleniowa:
– do ustalenia – kierownik
– Skutnik Ryszard – trener główny
– Prześlakiewicz Jan – trener współpracujący
– Polak Stanisław – lekarz
– Gąsiorek Andrzej – fizjoterapeuta

Zbiórka zawodników: dnia 24.10.2006 (wtorek) do godz. 14.30 Dworzec PKP Poznań Główny, następnie przejazd autobusem całej grupy do Ośrodka Sportu i Rekreacji w Wągrowcu.