Strona główna | Szkolenia | Akcje szkoleniowe: Kadra narodowa młodzieżowców 24-28.10.2006; Wągrowi

Akcje szkoleniowe: Kadra narodowa młodzieżowców 24-28.10.2006; Wągrowi

 

Trener główny kadry narodowej młodzieżowców Leszek Biernacki, w ramach realizacji szkolenia reprezentacji Polski (ur.1986r. i mł.) powołuje niżej wymienionych zawodników na następujący cykl akcji szkoleniowych:

24 – 25.10.2006 -Wągrowiec – Konsultacja szkoleniowa
26 – 28.10.2006 -Wągrowiec – Turniej międzypaństwowy ?WĄGROWIEC CUP?
Program turnieju;
25.10.2006 (środa):
16.30 Polska A ? Polska B

26.10.2006 (czwartek):
10.00 Rosja ? Czechy
12.00 Polska B ? Egipt
17.00 Polska B ? Czechy
19.00 Polska A ? Egipt

27.10.2006 (piątek):
11.00 Polska B ? Rosja
17.00 Polska A ? Czechy
19.00 Egipt ? Rosja

28.10.2006 (sobota):
11.00 Czechy ? Egipt
13.00 Polska A ? Rosja

1. Gawęcki Paweł – KS Vive Kielce
2. Bartczak Michał – KS Vive Kielce
3. Sadowski Kamil – KS Vive Kielce
4. Chodara Michał – KS Vive Kielce
5. Smołuch Sebastian – KS Vive Kielce
6. Podsiadło Paweł – KS Vive Kielce
7. Swat Piotr – WKS Śląsk Wrocław
8. Stachera Rafał – WKS Śląsk Wrocław
9. Haczkiewicz Bartosz – WKS Śląsk Wrocław
10. Achruk Łukasz – WKS Śląsk Wrocław
11. Witkowski Bartosz – MKS Nieba Wągrowiec
12. Popławski Paweł – MKS Nieba Wągrowiec
13. Olęcki Piotr – AZS AWFiS Gdańsk
14. Masiak Łukasz – AZS AWFiS Gdańsk
15. Garbacewicz Tomasz – OKPR Warmia – Traveland Olsztyn
16. Krawczyk Michał – OKPR Warmia – Traveland Olsztyn
17. Witkowski Przemysław – Wisła Płock SA
18. Peret Michał – MTS Kwidzyn
19. Malcher Adam – MKS Zagłębie Lubin

Zawodnicy rezerwowi :
– Woynowski Szymon – AZS AWFiS Gdańsk
– Sulej Jacek – AZS AWFiS Gdańsk
– Marciniak Adam – AZS AWFiS Gdańsk
– Jędrzejewski Wiktor – Wisła Płock SA
– Piórkowski Adrian – Wisła Płock SA
– Tarko Filip – SKF KPR Sparta Oborniki Wlkp.
– Kus Mateusz – GKS Olimpia Piekary Śl.
– Boniecki Wojciech – OKPR Warmia – Traveland Olsztyn
– Jedziniak Wojciech – MKS Kusy Szczecin
– Kregier Kamil – MTS Kwidzyn

Kadra szkoleniowa:
– Biernacki Leszek – trener główny
– Czapla Grzegorz – trener współpracujący
– Kaczorowski Andrzej – trener współpracujący
– Stolarek Lucjan – fizjoterapeuta
– do ustalenia – lekarz

Zbiórka zawodników : dnia 24.10.2006 (wtorek) do godz. 14.00 Dworzec PKP Poznań Główny, następnie przejazd autobusem całej grupy do Ośrodka Sportu i Rekreacji w Wągrowcu.