Strona główna | ZPRP | Akcje szkoleniowe: Kadra narodowa juniorów młodszych 23-29.10.2006;

Akcje szkoleniowe: Kadra narodowa juniorów młodszych 23-29.10.2006;

 

Trener główny kadry narodowej juniorów młodszych Dariusz Tomaszewski w ramach realizacji szkolenia reprezentacji Polski (ur.1990r. i mł.), powołuje niżej wymienionych zawodników na następujący cykl akcji szkoleniowych:

23.10.2006 – Warszawa – badania diagnostyczne
23 – 26.10.2006 – Ciechanów – konsultacja szkoleniowa
27 – 29.10.2006 – Mława/Ciechanów/Nowy Dwór Maz. – mecze międzypaństwowe Polska ? Norwegia
1. Paczesny Adam – KPR Wolsztyniak Wolsztyn – SMS Gdańsk
2. Płóciniczak Jarosław – KPR Wolsztyniak Wolsztyn – SMS Gdańsk
3. Frańczak Maciej – SMS Kusy Kraków – SMS Gdańsk
4. Rosiek Dariusz – SMS Kusy Kraków – SMS Gdańsk
5. Pilitowski Maciej – MKS Jurand Ciechanów – SMS Gdańsk
6. Trojański Tymon – MKS Truso Elbląg – SMS Gdańsk
7. Romanowski Tomasz – MKS Kusy Szczecin – SMS Gdańsk
8. Krężel Paweł – MKS Żagiew Dzierżoniów – SMS Gdańsk
9. Siekaniec Patryk – MKS Zagłębie Lubin – SMS Gdańsk
10. Gałka Piotr – KS Energetyk Gryfino – SMS Gdańsk
11. Rychlewski Rafał – KS MOSiR Zabrze – SMS Gdańsk
12. Bujoczek Jakub – KS MOSiR Zabrze
13. Fornal Mateusz – KS Energetyk Gryfino
14. Tyc Marcin – KS Ostrovia Ostrów Wlkp
15. Łyżwa Krzysztof – KS Ostrowia Ostrów Wlkp.
16. Rakowski Andrzej – MUKS 21 Płock
17. Syprzak Kamil – MUKS 21 Płock
18. Kaszuba Patryk – MTS Kwidzyn
19. Kłoda Jakub – MKS Padwa Zamość
20. Klinger Tomasz – MKS Brodnica
21. Świątek Adam – MOS Śląsk Wrocław

Zawodnicy rezerwowi :

– Błaszkowski Tomasz – UKS Conrad Gdańsk – SMS Gdańsk
– Jankowski Radosław – KS MOSiR Zabrze – SMS Gdańsk
– Wojciechowski Maciej – MTS Kwidzyn
– Gątko Michał – KS Bel Pol Świdnica
– Wróblewski Krzysztof – UKS Wilanovia Warszawa
– Rożen Andrzej – UKS Wilanovia Warszawa
– Daćko Marek – UKS Szczypiorniak Olsztyn
– Nidzgorski Krystian – UKS Białystok
– Tryliński Filip – Francja

Kadra szkoleniowa:
– Tomaszewski Dariusz – trener
– do ustalenia – trener współpracujący
– Szulc Maciej – fizjoterapeuta
– do ustalenia – lekarz

Zbiórka zawodników dnia 23.10.2006 (poniedziałek) do godz. 12.00 Akademia Wychowania Fizycznego w Warszawie ul. Marymoncka 34 – hol przy hali gier (Zakład Piłki Ręcznej)