Strona główna | ZPRP | Akcje szkoleniowe: Kadra narodowa kobiet 30.10-18.12.2006; ME

Akcje szkoleniowe: Kadra narodowa kobiet 30.10-18.12.2006; ME

 

Związek Piłki Ręcznej w Polsce w ramach przygotowań i startu w finale Mistrzostw Europy 2006 powołuje niżej wymienione zawodniczki kadry narodowej na następujący cykl akcji szkoleniowych

31.10 – 02.11.2006 – Katowice – konsultacja szkoleniowa
03 – 05.11.2006 – Ruda Śl./Mysłowice/Chorzów – Międzynarodowy Puchar Śląska
09 – 12.11.2006 – Cetniewo – konsultacja szkoleniowa
13 – 20.11.2006 – Dania – Puchar Świata
23 – 27.11.2006 – Cetniewo – konsultacja szkoleniowa
29 – 30.11.2006 – Szwecja – mecze międzypaństwowe Szwecja – Polska
04 – 05.12.2006 – Warszawa – konsultacja szkoleniowa
06 – 18.12.2006 – Szwecja – Finały Mistrzostw Europy
1. Chudzik Edyta – AZS AWFiS Gdańsk
2. Serwa Wioleta – AZS AWFiS Gdańsk
3. Bołtromiuk Daria – AZS AWFiS Gdańsk
4. Sadowska Małgorzata – AZS AWFiS Gdańsk
5. Załęczna Kaja – MKS Zagłębie Lubin
6. Kubisztal Sabina – MKS Zagłębie Lubin
7. Jacek Aleksandra – MKS Zagłębie Lubin
8. Jochymek Agnieszka – MKS Zagłębie Lubin
9. Młot Magdalena – MKS Zagłębie Lubin
10. Wypych Agata – MKS Piotrcovia Piotrków Tr.
11. Niedźwiedź-Cecotka Iwona – MKS Piotrcovia Piotrków Tr.
12. Strzałkowska Hanna – MKS Piotrcovia Piotrków Tr
13. Polenz Kinga – MKS Piotrcovia Piotrków Tr.
14. Malczewska Dorota – SPR Safo ICom Lublin
15. Wasiuk Krystyna – AZS AWF Katowice
16. Kowalska Dagmara – VfL Oldenburg – Niemcy
17. Kudłacz Karolina – HC Leipzig – Niemcy
18. Duda Izabela – Storhamar Handball – Norwegia
19. Siódmiak Karolina – LE Havre AC Handball – Francja
20. Kornacka Gabriela – Hand Olimpic Club – Francja

Zawodniczki rezerwowe:
– Chemicz Magdalena – SPR Safo ICom Lublin
– Majerek Małgorzata – SPR Safo ICom Lublin
– Damięcka Ewa – SPR Safo ICom Lublin
– Duran Katarzyna – SPR Safo ICom Lublin
– Wilamowska Lucyna – AZS AWFiS Gdańsk
– Łącz Iwona – GZKS Sośnica Gliwice
—————————————————
– Gęga Marta – MKS PR Jelenia Góra
– Mieńko Weronika – GZKS Sośnica Gliwice
– Maliczkiewicz Monika – MKS PR Jelenia Góra
– Pielesz Klaudia – UKS Romi Jastrzębie – SMS Gliwice
– Byzdra Kinga – UKS Orlik Lublin – SMS Gliwice
– Mielczewska Aleksandra – AZS AWFiS Gdańsk – SMS Gliwice

Kadra szkoleniowa:
– do ustalenia – trener główny
– do ustalenia – trener współpracujący
– Nowosadzki Zbigniew – lekarz
– Dmitruk Artur – fizjoterapeuta

I. Zbiórka zawodniczek : dnia 31.10.2006 (wtorek) do godz. 09.00 w Hotelu ?Polonia?, Katowice, ul. J. Kochanowskiego 3 (0-32 251 40 51 ); Zawodniczki lub osoby ze składu kadry szkoleniowej planujący przyjazd do hotelu na nocleg z dnia 30/31.10.2006 winny o tym poinformować potwierdzając swój udział w konsultacji szkoleniowej.
II. Skład podstawowy ( pozycje 1-20 ) dotyczy jedynie konsultacji szkoleniowej i Pucharu Śląska (31.10- 05.11.2006). Skład reprezentacji na pozostałe akcje szkoleniowe z uwzględnieniem zawodniczek wymienionych w rezerwie ogłosi trener główny do dnia 06.11.br., o czym zostaną powiadomione zainteresowane kluby i zawodniczki.