Strona główna | Juniorzy młodsi | Kadra narodowa juniorów młodszych

Kadra narodowa juniorów młodszych

 

Trener Dariusz Tomaszewski powołał niżej wymienionych zawodników kadry narodowej juniorów młodszych (ur.1998 r. i mł.)  .)  na następujący cykl akcji szkoleniowych:

26-30.12.2015 – Niemcy – turniej międzypaństwowy
04-06.01.2016 – COS Szczyrk – konsultacja szkoleniowa
06-09.01.2016 – Słowacja – turniej międzypaństwowy

tomaszewski dariusz

Zawodnicy powołani na turniej w Merzig (26-30.12.2015):

  1. Bartosik Marek                   – MKS Zagłębie Lubin                                         – SMS
  2. Skrzypczyk Dawid             – KS Gwardia Opole                                             – SMS
  3. Jarosiewicz Piotr               – UKPR Agrykola Warszawa                              – SMS
  4. Mauer Patryk                     – UKS Dziewiątka Legnica                                  – SMS
  5. Chełmiński Adrian           – UKS Nike Ciechanów                                        – SMS
  6. Gądek  Krzysztof               – SPR Wybrzeże Gdańsk                                    – SMS
  7. Bulski Jakub                      – KS Vive Tauron Kielce
  8. Makowski Tomasz            – UKPR Agrykola Warszawa
  9. Olkowski Aleks                 – SKF Wisła Płock
  10. Lejza Bartosz                    – SKF Wisła Płock
  11. Antosik Kacper                – ChKS Łódź
  12. Komarzewski Krzysztof – SPR Wybrzeże Gdańsk
  13. Krysiak Dawid                 – Gaz-System Pogoń Szczecin
  14. Gregułowski Patryk        – MSPR Siódemka Legnica
  15. Dudkowski Paweł           – WKS Śląsk Wrocław
  16. Guziewicz Alan               – MTS Kwidzyn
  17. Pietrasik Ariel                 – HC Brechem (LUX)

Zawodnicy rezerwowi:

  • Orpik Jakub                             – UKS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka    – SMS
  • Rogalski Michał                      – KS Unia Lublin                                                 – SMS
  • Rybski Piotr                              – SPR Stal Mielec                                                – SMS
  • Pawelec Damian                     – MKS Truso Elbląg                                             – SMS
  • Pyrka Kacper                           – UKS Bursa Puławy                                           – SMS
  • Kołtunowicz Piotr                   – KS Start Konin                                                  – SMS
  • Beczek Andrzej                         – MKS Zryw Chorzów                                        – SMS
  • Łazarczyk Leon                         – SKS Kusy Kraków                                            – SMS
  • Urbaniak Przemysław             – KS Azoty Puławy
  • Kaźmierczak Karol                   – MKS Zagłębie Lubin
  • Hajnos Wojciech                       – SPR Wybrzeże Gdańsk
  • Wołowiec Krystian                    – SKF Wisła Płock
  • Więckowski Paweł                     – SKF Wisła Płock
  • Jasiński Filip                              – MKS Zagłębie Lubin

Kadra szkoleniowa:
Tomaszewski Dariusz – trener główny
Skórski Michał – trener współpracujący
Błaszkiewicz Tomasz – trener bramkarzy
Kułakowski Paweł – fizjoterapeuta

I. Zbiórka zawodników: dnia 25.12.2015 (piątek) do godz. 19:00 w hotel Courtyard by Marriott;  Żwirki i Wigury 1, Warszawa.
II. Kluby macierzyste winny zapewnić zawodnikom opiekę podczas dojazdu i powrotu z akcji szkoleniowej.
III. Po zakończeniu turnieju w Merzig, trener główny Dariusz Tomaszewski poinformuje wybranych zawodników o ewentualnym udziale w kolejnych akcjach szkoleniowych.