Strona główna | Juniorki młodsze | Kadra narodowa juniorek młodszych

Kadra narodowa juniorek młodszych

 

Trener Agnieszka Truszyńska powołuje niżej wymienione zawodniczki kadry narodowej juniorek młodszych (ur.2000 r. i mł.) na n/w cykl akcji szkoleniowych:

13-20.03.2016    – Cetniewo, COS    – zgrupowanie szkoleniowe
18-19.03.2016    – Cetniewo, COS    – Mecze Międzypaństwowe POL-FRA

juniorki młodsze (K2000) Truszyńska

Cygan     Katarzyna    – MKS Karczew  – SMS Płock
Pietras    Julia    – KMKS Kraśnik  – SMS Płock
Weber    Weronika    – UKS Vambresia Worwo Wąbrzeźno   – SMS Płock
Sobecka    Lucyna    – UKS Vambresia Worwo Wąbrzeźno  – SMS Płock
Kowalik    Emilia    – MOSM Tychy  – SMS Płock
Olek    Aleksandra    – UKS Dwójka Lublin   – SMS Płock
Stachiewicz    Joanna    – UKS Varsovia Warszawa  – SMS Płock
Zagrajek    Julia    – MKS Karczew
Jobda    Julia    – MKS Karczew
Wójcik    Joanna    – MKS Karczew
Murawiecka    Natalia    – GTPR Gdynia
Chodakowska    Marta    – GTPR Gdynia
Stanisławczyk    Kinga    – MKS Zagłębie Lubin – SMS Płock
Hipner    Weronika    – MKS Zagłębie Lubin
Wdowiak    Paulina    – MKS Brodnica
Panfil    Agata    – KS CKS SMS Szczecin
Więckowska    Magda    – Korona Handball Kielce
Borowska    Dominika    – MTS Kwidzyn
Stala    Dominika    – EUCO-UKS Dziewiątka Legnica
Filończuk    Natalia    – KPR Jelenia Góra
Żmijewska    Nicola    – SV Koweg Gorlitz (Niemcy)

Zawodniczki pozostające w rezerwie:
Chabowska    Sandra    – GUKS Bellator Ryjewo
Nimsz    Dominika    – UKS PR Ruch Chorzów
Czubecka    Aneta    – UKS Bukowia Buk
Trepner    Karolina    – KKS Polonia Kępno
Zalewska    Weronika    – KS Zgoda Ruda Śląska

Kadra szkoleniowa:
Truszyńska    Agnieszka    – trenerka
Rydz    Paweł    – trener
Piechota    Artur    – trener
Kawalec    Sylwia    – fizjoterapeutka
Złotopolska    Iwona    – psycholog

Zbiórka zawodniczek dnia 13.03.2016 (niedziela) do godz. 13:00 Dworzec Gdynia Główna, skąd zawodniczki zostaną przewiezione autokarem na miejsce zgrupowania.