Strona główna | Młodzieżowa | Młodzieżówka zagra w Płocku o awans do finałów MŚ

Młodzieżówka zagra w Płocku o awans do finałów MŚ

 

W dniach 18-20 marca młodzieżowa reprezentacja Polski kobiet walczyć będzie w Płocku o awans do finałów MŚ Rosja 2016. Rywalkami podopiecznych trener Moniki Marzec będą zespoły Turcji, Hiszpanii oraz Słowacji. Wstęp na wszystkie mecze jest bezpłatny, spotkania będą też bezpośrednio transmitowane w internecie, za pośrednictwem portalu www.imprezylive.pl. Promocję do finałów MMŚ wywalczy tylko zwycięzca kwalifikacyjnej grupy 6.

Bezpośredni link do transmisji z turnieju w Płocku to https://imprezylive.pl/?p=8227.

Bezpośrednia transmisja z Turnieju Kwalifikacyjnego do MMŚ kobiet będzie również dostępna w TVK Vectra, a po zakończeniu transmisji , około godz. 20.00 – w piątek (18.03) i sobotę (19.03), widzowie TVK Vectra zobaczyć będą mogli retransmisje z Mistrzostw Polski Juniorów w Piekarach Śląskich.

banner kw. MMŚ kobiet

Plan gier turnieju:

18.03.16

godz. 16:00 Hiszpania – Słowacja

godz. 18:00 Turcja – Polska

19.03.16

godz. 16:00 Słowacja – Turcja

godz. 18:00 Polska – Hiszpania

20.03.16

godz. 12:00 Hiszpania – Turcja

godz. 14:00 Słowacja – Polska

SZEROKA REPREZENTACJA POLSKI NA KW. DO MMŚ KOBIET 2016 (Płock, 18-20.03.16):

  1. Rosiak Aleksandra – MKS Zagłębie Lubin – SMS Płock
  2. Nosek Natalia – MOSiR Bochnia – SMS Płock
  3. Urbańska Marlena – MKS Kusy Szczecin – SMS Płock
  4. Świerżewska Patrycja – EKS Start Elbląg
  5. Balsam Magda – EKS Start Elbląg
  6. Kwiecińska Aleksandra – EKS Start Elbląg
  7. Stokłosa Aleksandra – MKS Olimpia-Beskid Nowy Sącz
  8. Nocuń Dagmara – MKS Olimpia-Beskid Nowy Sącz
  9. Mokrzka Karolina – UKS PCM Kościerzyna
  10. Górna Adrianna – UKS PCM Kościerzyna
  11. Januchta Aleksandra – Korona Handball Kielce
  12. Więckowska Dominika – Korona Handball Kielce
  13. Krupa Natalia – KPR Ruch Chorzów
  14. Drażyk Magdalena – KPR Ruch Chorzów
  15. Kaczanowska Kamila – Piłka Ręczna Koszalin SA
  16. Urbaniak Gabriela – GTPR Gdynia
  17. Zimny Aleksandra – SPR Pogoń Szczecin
  18. Sarnecka Karolina – MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski
  19. Konofał Kamila – MKS Zagłębie Lubin