Strona główna | Akredytacje | Lista akredytacyjna – PGNiG PP Final4

Lista akredytacyjna – PGNiG PP Final4

 

Związek Piłki Ręcznej w Polsce podaje listę przedstawicieli prasy akredytowanych na turniej o PGNiG Puchar Polski Final4 mężczyzn (21-22 maja br. ; Warszawa – Torwar).

Odbiór akredytacji w dniach turnieju, od g. 13:30, w kasie nr 2 hali Torwar; ul. Łazienkowska 6A; 00-449 Warszawa.

baner-200x80 (002)

MEDIA

1. Marta Markiewicz -– Dziennik Płocki *
2. Marta Badowska – hej.mielec.pl *
3. Wojciech Staniec – CKport.pl *
3. Wojciech Staniec 2 – CKsport.pl *
4. Piotr Dobrowolski – SuperExpress *
5. Szymon Burek – Korso Mielec *
6. Jerzy Nachman – Dziennik Super Nowości *
7. Norbert Rzeszut – Stal Mielec *
8. Kamil Kołsut – WP Sportowe Fakty  *
9. Aneta Szypnicka – WP Sportowe Fakty
10. Grzegorz Wojnarowski – WP Sportowe Fakty
11. Aleksandra Piskorska – WP Sportowe Fakty
12. Patryk Serwański – RMF FM *
13. Andrzej Janisz – Polskie Radio *
14. Wojciech Osiński – Przegląd Sportowy *
15. Sylwia Michałowska – TVP Sport
16. Adam Małachowski – Gazeta Wyborcza Płock *
17. Arkadiusz Adamkowski – Gazeta Wyborcza Płock *
18. Andrzej Kopczyński – Gazeta Wyborcza Płock
19. Paulina Bunalska-Chmielowiec – Polska Press *
20. Jola Marciniak – Tygodnik Płocki *
21. Mariusz Betlejewski – Wisła TV
22. Przemysław Kucharzak – igrzyska24.pl *
23. Cezary Osmycki – PAP *
24. Kuba Zegarlinski – Nowiny *
25. Grzegorz Nowaczyk – Czwórka Polskie Radio *
26. Jacek Żytnicki – Sportklub
27. Klaudia Zawistowska – eSWuPe – Sport w Pigułce *
28. Krzysztof Kwiatek France SPORT TV *
29. Agnieszka Kopacz – Wirtualna Polska
30. Agata Zielińska – Sport *
31. Przemysław Długaszek – Superstacja
32. Mariusz Furtak – Superstacja
33. Aneta Dorotkiewicz – nicesport.pl *
34. Piotr Natkaniec – Radio eM Kielce *
35. Andrzej Zowada – Radio Katowice *
36. Joanna Bromka – Radio Płock
37. Michał Soboń – Radio Płock
37. Alicja Walczak – Portal Płock
38. Paweł Kotwica – Echo Dnia *
39. Elżbieta Świecka – Echo Dnia *
40. Jacek Maczuch – Radio Fest *
41. Marek Cender – Radio Kielce *
42. Krzysztof Bujnowicz – Radio Kielce *
43. Andrzej Szczęsny – Płockie SSPR
44. Sebastian Kozubek – Vive Tauron Kielce
45. Grzegorz Chodkowski – Handball.pl *
46. Witek Bakalarz – Foto Perfect Sport
47. Tomasz Górski Radio GOL *
48. Marcin Machnacki – Nafciarze.Info
49. Leszek Salva – Interia.pl
50. Elwira Fabianowicz – Wirtualny Płock
51. Katarzyna Pankowska – Handball Polska
52. Dominik Grott – freelancer
53. Wojciech Łasicki – Polskie Radio

FOTO
1. Rafał Rusek – Pressfocus
2. Michał Markiewicz – Dziennik Płocki
3. Jerzy Lewandowski – HASH|FM (Kamera)
4. Adam Zdrójkowski – HASH|FM (Kamera)
5. Kacper Peres – Kocham Ręczną (Kamera)
6. Rafał Woźniak – Kocham Ręczną (Kamera)
7. Paweł Stauffer – Kocham Ręczną
8. Luiza Barleska – hej.mielec.pl (Kamera) *
9. Przemysław Cynkier – hej.mielec.pl
10. Oskar Patek – CKsport.pl
11. Paweł Kołakowski – nicesport.pl
12. Szymon Burek – Korso Mielec
13. Marek Biczyk – Przegląd Sportowy
14. Norber Rzeszut – Stal Mielec
15. Anna Klepaczko – Lumika
16. Anna Benicewicz-Miazga – CKsport.pl
17. Piotr Domagała – Vive Tauron Kielce (Kamera)
18. Tomasz Niesłuchowski – Gazeta Wyborcza Płock
19. Patryk Ptak – Vive Tauron Kielce
20. Tomasz Fąfara – Vive Tauron Kielce
21. Łukasz Bieńkowski – Wisła TV (Kamera)
22. Marcin Sieczkowski – Wisła TV (Kamera)
23. Łukasz Skierski – Wisła TV (Kamera)
24. Kuba Zegarlinski – Nowiny
25. Operator kamery France SPORT TV
26. Adam Smosarski – Superstacja (Kamera)
27. Damian Wysocki – Radio eM Kielce
28. Szymon Łabiński – Portal Płock
29. Tomasz Jastrzębowski – Foto Olimpik
30. Kamil Król – Radio Kielce
31. Bartosz Buk – Przegląd Sportowy (Kamery)
32. Bartłomiej Zborowski – PAP
33. Artur Hojny – SuperExpress
34. Krzysztof Jarosz – Płockie SSPR
35. Konrad Skiba – SPR Wisła Płock
36. Wojciech Słomka – APAPhotonews
37. Bartosz Sobiesiak – Nafciarze.Info
38. Piotr Kucza – Newspix.pl
39. TVP Kielce (operator kamery)
40. Marcin Kurczewski – pavi.pl
41. Łukasz Borzęcki – unlimitedfilm
42. Filip Pakuła –  unlimitedfilm
43. Jacek Pakuła – unlimitedfilm
44. Paweł Nabiałek – unlimitedfilm
45. Grzegorz Trzpil – freelancer