Strona główna | Juniorki młodsze | Kadra narodowa juniorek młodszych

Kadra narodowa juniorek młodszych

 

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienione zawodniczki kadry narodowej juniorek młodszych (ur.2000 r. i mł.) na n/w cykl akcji szkoleniowych:

 

24-25.07.2016             – Warszawa, COMS         – okresowe badania lekarskie
26.07-03.08.2016      – Szczyrk, COS                  – zgrupowanie szkoleniowe
12-17.08.2016             – Warszawa                        – zgrupowanie szkoleniowe
18-21.08.2016             – Saarbrucken (Niemcy)  – Turniej Międzypaństwowy (GER/SVK/SUI/POL)

juniorki młodsze (K2000) Truszyńska

  1. Cygan Katarzyna           – MKS Karczew                                                – SMS Płock
  2. Pietras Julia                   – KMKS Kraśnik                                                – SMS Płock
  3. Weber Weronika           – UKS Vambresia Worwo Wąbrzeźno     – SMS Płock
  4. Sobecka Lucyna            – UKS Vambresia Worwo Wąbrzeźno     – SMS Płock
  5. Kowalik Emilia             – MOSM Tychy                                                 – SMS Płock
  6. Olek Aleksandra           – UKS Dwójka Lublin                                      – SMS Płock
  7. Stachiewicz Joanna      – UKS Varsovia Warszawa                           – SMS Płock
  8. Stanisławczyk Kinga     – MKS Zagłębie Lubin                                    – SMS Płock
  9. Zima Barbara                 – KS Zgoda Ruda Śląska                                 – SMS Płock
  10. Zagrajek Julia                – MKS Karczew
  11. Wójcik Joanna              – MKS Karczew
  12. Jobda Julia                    – MKS Karczew
  13. Borowska Dominika    – MTS Kwidzyn
  14. Kupc Julia                      – MTS Kwidzyn
  15. Guziewicz Sandra         – MTS Kwidzyn
  16. Chodakowska Marta   – GTPR Gdynia
  17. Zegarlicka Katarzyna   – GTPR Gdynia
  18. Hipner Weronika          – MKS Zagłębie Lubin
  19. Wdowiak Paulina          – MKS Brodnica
  20. Więckowska Magda      – Korona Handball Kielce
  21. Stala Dominika             – EUCO-UKS Dziewiątka Legnica
  22. Szczepanik Nikola        – MKS Victoria Świebodzice
  23. Żmijewska Nicola          – SV Koweg Gorlitz (Niemcy)
  24. Kamińska Klaudia         – Luner SV (Niemcy)

Zawodniczki pozostające w rezerwie:
Sikora   Marta        – KS CKS SMS Szczecin
Panfil    Agata         – KS CKS SMS Szczecin
Petroll  Andżelika  – PTF Gdańsk
Kłos       Kinga         – GTPR Gdynia
Czubecka    Aneta   – UKS Bukowia Buk

 

Kadra szkoleniowa:
Truszyńska  Agnieszka          – trenerka
Piechota       Artur                   – trener
Lewalski       Sławomir            – trener współpracujący (w terminie 24.07-03.08.16)
Zaucha         Agnieszka           – fizjoterapeutka
Złotopolska    Iwona               – psycholog

I. Zbiórka zawodniczek dnia 24.07.2016 (niedziela) do godz. 13.00 Hotel Meksyk (AWF Warszawa), 01-813 Warszawa, ul. Marymoncka 34.