Strona główna | Juniorki młodsze | Kadra narodowa juniorek młodszych

Kadra narodowa juniorek młodszych

 

Trener Agnieszka Truszyńska powołuje niżej wymienione zawodniczki kadry narodowej juniorek młodszych (ur.2000 r. i mł.) na n/w cykl akcji szkoleniowych:

12-17.08.2016    – Pruszków        – zgrupowanie szkoleniowe
18-21.08.2016    – Saarbrucken (Niemcy)    – Turniej Międzypaństwowy (GER/SVK/SUI/POL)

Truszyńska_juniorki

1.    Cygan     Katarzyna                                        – MKS Karczew    – SMS Płock
2.    Pietras    Julia                                                – KMKS Kraśnik   – SMS Płock
3.    Weber    Weronika                                         – UKS Vambresia Worwo Wąbrzeźno  – SMS Płock
4.    Sobecka    Lucyna                                          – UKS Vambresia Worwo Wąbrzeźno   – SMS Płock
5.    Kowalik    Emilia                                            – MOSM Tychy – SMS Płock
6.    Olek    Aleksandra                                         – UKS Dwójka Lublin – SMS Płock
7.    Stachiewicz    Joanna                                    – UKS Varsovia Warszawa  – SMS Płock
8.    Stanisławczyk    Kinga                                  – MKS Zagłębie Lubin  – SMS Płock
9.    Zima    Barbara                                              – KS Zgoda Ruda Śląska  – SMS Płock
10.    Wójcik    Joanna                                          – MKS Karczew
11.    Ochocka    Katarzyna                                  – MKS MOS Gniezno
12.    Kalecińska    Laura                                     – LUKS Orlik Reszel
13.    Wdowiak    Paulina                                     – MKS Brodnica
14.    Więckowska    Magda                                – Korona Handball Kielce
15.    Zegarlicka    Katarzyna                              – GTPR Gdynia
16.    Żmijewska    Nicola                                    – SV Koweg Gorlitz (Niemcy)

Zawodniczki pozostające w rezerwie:
Zagrajek    Julia                                                  – MKS Karczew
Jobda    Julia                                                       – MKS Karczew
Hipner    Weronika                                             – MKS Zagłębie Lubin
Kamińska     Klaudia                                          – Luner SV (Niemcy)

Kadra szkoleniowa:
Truszyńska    Agnieszka    – trenerka
Piechota    Artur    – trener
Rydz    Paweł    – trener
Zaucha    Agnieszka    – fizjoterapeutka
Złotopolska    Iwona    – psycholog

I.    Zbiórka zawodniczek dnia 12.08.2016 (piątek) do godz. 12.00 na Dworcu Centralnym w Warszawie.