Strona główna | Juniorki młodsze | Kadra narodowa juniorek młodszych

Kadra narodowa juniorek młodszych

 

Trener Agnieszka Truszyńska powołuje niżej wymienione zawodniczki kadry narodowej juniorek młodszych (ur.2000 r. i mł.) na n/w cykl akcji szkoleniowych:

02-05.10.2016       – Dzierżoniów                   – zgrupowanie szkoleniowe
06-09.10.2016       – Praga (Czechy)              – Turniej Nadziei Olimpijskich (CZE/SVK/HUN/POL)

Truszyńska_Agnieszka

  1. Cygan Katarzyna                 – MKS Karczew                                        – SMS Płock
  2. Pietras Julia                         – KMKS Kraśnik                                      – SMS Płock
  3. Weber Weronika                 – UKS Vambresia Worwo Wąbrzeźno  – SMS Płock
  4. Sobecka Lucyna                  – UKS Vambresia Worwo Wąbrzeźno  – SMS Płock
  5. Kowalik Emilia                    – MOSM Tychy                                         – SMS Płock
  6. Stachiewicz Joanna            – UKS Varsovia Warszawa                     – SMS Płock
  7. Stanisławczyk Kinga           – MKS Zagłębie Lubin                            – SMS Płock
  8. Zima Barbara                       – KS Zgoda Ruda Śląska                         – SMS Płock
  9. Żmijewska Nicola                – SV Koweg Gorlitz (Niemcy)               – SMS Płock
  10. Zagrajek Julia                       – MKS Karczew
  11. Wójcik Joanna                      – MKS Karczew
  12. Ochocka Katarzyna              – MKS MOS Gniezno
  13. Więckowska Magda             – Korona Handball Kielce
  14. Hipner Weronika                 – MKS Zagłębie Lubin
  15. Chodakowska Marta            – GTPR Gdynia
  16. Borowska Dominika             – MTS Kwidzyn
  17. Szczepanik Nikola                 – MKS Victoria Świebodzice
  18. Panfil Agata                            – KS CKS SMS Szczecin

Zawodniczki pozostające w rezerwie:

Wdowiak             Paulina                     – MKS Brodnica                                    – SMS Płock
Zegarlicka           Katarzyna                 – GTPR Gdynia
Dąbek                  Adrianna                  – GTPR Gdynia
Guziewicz            Sandra                      – MTS Kwidzyn
Kupc                    Julia                          – MTS Kwidzyn
Jobda                   Julia                          – MKS Karczew
Petroll                 Andżelika                  – PTF Gdańsk
Kamińska            Klaudia                     – Luner SV (Niemcy)

Kadra szkoleniowa:

Truszyńska         Agnieszka                 – trener
Piechota             Artur                         – trener
Rydz                   Paweł                         – trener
Zaucha               Agnieszka                 – fizjoterapeutka
Złotopolska        Iwona                        – psycholog

  1. Zbiórka zawodniczek dnia 02.10.2016 (niedziela) do godz. 14.00 Hala główna PKP Wrocław skąd zawodniczki zostaną przetransportowane na miejsce zgrupowania: OSiR Dzierżoniów, 58-200, ul. Strumykowa 1.