Strona główna | Młodzieżowcy | Kadra narodowa młodzieżowców

Kadra narodowa młodzieżowców

 

Trener Rafał Kuptel powołuje niżej wymienionych zawodników młodzieżowej kadry narodowej (ur.1996 r. i mł.)  na następujący cykl akcji szkoleniowych:

14.12-21.12.2016    – Biała Podlaska    – konsultacja szkoleniowa
22.12.2016               – COMS/W-wa      – okresowe badania lekarskie
27.12-30.12.2016    – Czechy                 – turniej międzypaństwowy (CZE/POL/SVK/FIN)
01.01-07.01.2017    – Macedonia          – turniej kwalifikacyjny do MMŚ 2017

Polish M20 national team photo for EC in Denmark 2016

1.    Moryto                  Arkadiusz       – MKS Zagłębie Lubin
2.    Sićko                      Szymon         – KS SPR Chrobry Głogów
3.    Salacz                     Paweł           – Wybrzeże Gdańsk S.A.
4.    Skwierawski          Michał           – Wybrzeże Gdańsk S.A.
5.    Bis                           Bartłomiej    – KS Vive Tauron Kielce
6.    Mosiołek                Kamil            – MKS Kalisz
7.    Moryń                     Jakub            – KS Wójcik Meble Elbląg
8.    Wiśniewski            Tomasz        – SPR Wisła Płock S.A.
9.    Lemaniak               Michał         – KPR Gwardia Opole
10.   Skrzyniarz             Jakub           – MKS Zagłębie Lubin
11.   Wypych                  Michał          – SPR Stal Mielec
12.   Kawka                    Wiktor          – SPR Stal Mielec
13.   Kowalczyk             Bartosz         – KS Azoty Puławy
14.   Śliwiński                Kamil           – KS Azoty Puławy
15.   Adamczuk             Kacper          – KS Azoty Puławy
16.   Janikowski            Kelian           – MMTS Kwidzyn
17.   Bekisz                    Miłosz           – KS Stal Gorzów Wlkp.
18.   Zając                      Damian         – KPR Gwardia Opole
19.   Zembrzycki           Mateusz        – KPR Gwardia Opole
20.  Siwak                     Karol              – KPR Gwardia Opole
21.   Morawski              Mateusz          – KPR Gwardia Opole
22.  Rolka                      Maksymilian  – Kronau Ostrigen (GER)

Rezerwa:
•    Skiba                       Bartosz             – MSPR Siódemka Legnica
•    Skuciński               Hubert                – AZS AWF Biała Podlaska
•    Banaś                      Michał               – KS Vive Tauron Kielce
•    Bernacki                 Krzysztof            – KS Vive Tauron Kielce
•    Gasin                      Piotr                    – KSSPR Końskie
•    Kosiak                    Jakub                 – KS Azoty Puławy
•    Pietruszko             Tomasz               – MKS Zagłębie Lubin
•    Turkowski             Adrian                 – KS Stal Gorzów Wlkp.
•    Czapla                     Mateusz            – MKS Olimpia Piekary Śląskie

Kadra szkoleniowa:
Kuptel    Rafał    – trener główny
Bernacki    Rafał    – trener współpracujący
Pilch    Marcin    – trener współpracujący
Migdał      Kamil    – trener przygotowania fizycznego (14-22.12.2016)
Kot    Tomasz    – fizjoterapeuta

I.   Zbiórka zawodników: 14.12.2016 (środa) do godz. 20:00 w hotelu Dukat; ul. Warszawska 129; 21-500 Biała Podlaska.
II.  Po zakończeniu konsultacji szkoleniowej trener główny Rafał Kuptel poinformuje wybranych zawodników o ewentualnym udziale w kolejnych akcjach szkoleniowych
Zbiórka zawodników na wyjazd do Czech: 27.12.2016 (wtorek) do godz. 12:30 w Hotelu Ibis Styles pl. Konstytucji 3 Maja 3; Wrocław.
Zbiórka zawodników na wyjazd do Macedonii: 01.01.2017 (niedziela) do godz. 20:00 w Hotelu Courtyard by Marriott ul. Żwirki i Wigury 1; Warszawa.