Strona główna | Juniorki młodsze | Kadra narodowa juniorek młodszych

Kadra narodowa juniorek młodszych

 

Trener Agnieszka Truszyńska powołuje niżej wymienione zawodniczki kadry narodowej juniorek młodszych (ur.2000 r. i mł.) na n/w cykl akcji szkoleniowych:


12-15.12.2016    – Płock                         – konsultacja szkoleniowa
16-18.12.2016    – Płock                         – Turniej Międzypaństwowy (POL, DEN, SVK, BLR)
26.12.2016          – Warszawa                – konsultacja szkoleniowa
27-30.12.2016    – Raalte (Holandia)   – Turniej Międzypaństwowy (NED, SVK, BEL, POL)

trusz

1.    Weber    Weronika        – UKS Vambresia Worwo Wąbrzeźno    – SMS Płock
2.    Sobecka    Lucyna         – UKS Vambresia Worwo Wąbrzeźno    – SMS Płock
3.    Stachiewicz    Joanna   – UKS Varsovia Warszawa                       – SMS Płock
4.    Dworniczuk    Julia       – UKS Varsovia Warszawa                      – SMS Płock
5.    Żmijewska    Nicola       – SV Koweg Gorlitz (Niemcy)                 – SMS Płock
6.    Giera    Patrycja             – ROKiS Radzymin                                  – SMS Płock
7.    Wdowiak    Paulina        – MKS Brodnica                                       – SMS Płock
8.    Kowalik    Emilia            – MOSM Tychy                                         – SMS Płock
9.    Stanisławczyk    Kinga   – MKS Zagłębie Lubin                             – SMS Płock
10.    Olek    Aleksandra        – UKS Dwójka Lublin                              – SMS Płock
11.    Pietras    Julia                – KMKS Kraśnik                                       – SMS Płock
12.    Cygan     Katarzyna      – MKS Karczew                                         – SMS Płock
13.    Chodakowska    Marta  – GTPR Gdynia
14.    Murawiecka    Natalia    – GTPR Gdynia
15.    Kalecińska    Laura        – GTPR Gdynia
16.    Borowska    Dominika    – MTS Kwidzyn
17.    Kupc    Julia                   – MTS Kwidzyn
18.    Weiland    Weronika     – MTS Kwidzyn
19.    Zagrajek    Julia            – MKS Karczew
20.    Wójcik    Joanna           – MKS Karczew
21.    Jobda    Julia                – MKS Karczew
22.    Jałowiecka Patrycja    – SKS Kusy Kraków
23.    Bula    Martyna             – UKS PR Ruch Chorzów
24.    Szczepanik    Nikola    – MKS Victoria Świebodzice

Zawodniczki pozostające w rezerwie:
Zima          Barbara              – KS Zgoda Ruda Śląska            – SMS Płock
Więckowska    Magda         – Korona Handball Kielce
Zegarlicka    Katarzyna       – GTPR Gdynia
Stapurewicz   Paulina        – MKS Truso Elbląg
Jałowiecka    Patrycja        – SKS Kusy Kraków

Ostateczny skład na Turniej Międzypaństwowy w Raalte zostanie podany po turnieju w Płocku.

Kadra szkoleniowa:
Truszyńska  Agnieszka  – trenerka
Piechota    Artur             – trener
Marszałek   Andrzej      – trener (w terminie 12-18.12.2016)
Lewalski    Sławomir     – trener współpracujący (w terminie 12-18.12.2016)
Zaucha      Agnieszka     – fizjoterapeutka
Złotopolska Iwona         – psycholog

I.   Zbiórka zawodniczek dnia 12.12.2016 (poniedziałek) do godz. 14.00 Hotel Best Western Petropol, 09-400 Płock, Aleja S. Jachowicza 49.
II.  Zbiórka zawodniczek dnia 26.12.2016 (poniedziałek) do godz. 20.00 Hotel Courtyard by Marriott, 00-906 Warszawa, ul. Żwirki i Wigury 1.