Strona główna | Juniorzy młodsi | Kadra narodowa juniorów młodszych

Kadra narodowa juniorów młodszych

Trener Piotr Obrusiewicz powołał niżej wymienionych zawodników kadry narodowej juniorów młodszych (ur.2000 r. i mł.) na następujący cykl akcji szkoleniowych:

19-20.02.2017            – Warszawa, COMS                – okresowe badania lekarskie
21-26.02.2017            – Cetniewo, COS                     – konsultacja szkoleniowa

16145338_1418913121452181_2001872139_o

1. Ścisłowicz Michał – Euco-UKS Dziewiątka Legnica – SMS Gdańsk
2. Baliga Oskar – UKPR Agrykola Warszawa – SMS Gdańsk
3. Dadej Wojciech – KS Energetyk Gryfino – SMS Gdańsk
4. Działakiewicz Szymon – Euco-UKS Dziewiątka Legnica – SMS Gdańsk
5. Kozycz Kamil – TS Siemiatycze – SMS Gdańsk
6. Balcerek Dawid – MKS Olimp Grodków – SMS Gdańsk
7. Styrcz Wojciech – MSPR Siódemka Legnica
8. Paterek Paweł – MSPR Siódemka Legnica
9. Dekarz Dawid – MSPR Siódemka Legnica
10. Wojciechowski Damian – KS Vive Kielce
11. Syska Jakub – KS Vive Kielce
12. Wałach Miłosz – KS Vive Kielce
13. Matyjasik Marcin – UKS Anilana Łódź
14. Jędraszczyk Piotr – UKS Anilana Łódź
15. Stefanik Filip – KPR Gwardia Opole SA
16. Stelnicki Patryk – KPR Gwardia Opole SA
17. Kowalski Paweł – SKF Wisła Płock
18. Dybiec Mateusz – SKF Wisła Płock
19. Czaja Mateusz – ASPR Zawadzkie
20. Jakubowski Dawid- KSSPR Końskie
21. Stachowski Erwin – KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski
22. Olejniczak Michał – UKS Miś Gorzów Wielkopolski
23. Pieczonka Patryk – SPR Wybrzeże Gdańsk
24. Polok Jakub – UKS Olimpia Biała Podlaska

Zawodnicy rezerwowi:

Pilitowski Konrad – UKS Nike Ciechanów – SMS Gdańsk
Kutyła Nikodem – MTS Kwidzyn
Stolarski Jan – UKS Anilana Łódź
Paleń Maksymilian – ŚKPR Świdnica
Bartosik Bartłomiej- MKS Zagłębie Lubin SA

Kadra szkoleniowa:
Obrusiewicz       Piotr                         – trener główny
Rydz                   Paweł                        – trener asystent
Smolarczyk         Marcin                    – trener asystent
Lewalski             Sławomir                 – trener przygot. motorycznego (od 21.02.2017)
Urbański             Marcin                     – fizjoterapeuta

Zbiórka zawodników dnia 19.02.2017 (niedziela) do godz. 18.00 Hotel Villa Holiday Park, 01-991 Warszawa, ul. Heroldów 1.