Strona główna | Juniorki | Kadra narodowa juniorek

Kadra narodowa juniorek

 

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienione zawodniczki kadry narodowej juniorek  (ur.2000 r. i mł.) na n/w cykl akcji szkoleniowych:

12-15.03.2017 – Pruszków – konsultacja szkoleniowa
13.03.2017  – Warszawa – okresowe badania lekarskie
16-20.03.2017 – Ramnicu Valcea (Rumunia) – Turniej Międzypaństwowy (NOR, ROU, RUS, POL)

trusz

1.    Weber  Weronika – UKS Vambresia Worwo Wąbrzeźno – SMS Płock
2.    Sobecka Lucyna – UKS Vambresia Worwo Wąbrzeźno – SMS Płock
3.    Stachiewicz Joanna – UKS Varsovia Warszawa – SMS Płock
4.    Kowalik Emilia – MOSM Tychy – SMS Płock
5.    Stanisławczyk Kinga – MKS Zagłębie Lubin – SMS Płock
6.    Olek Aleksandra – UKS Dwójka Lublin – SMS Płock
7.    Pietras Julia – KMKS Kraśnik – SMS Płock
8.    Cygan Katarzyna – MKS Karczew – SMS Płock
9.    Zima Barbara – KS Zgoda Ruda Śląska – SMS Płock
10.   Zagrajek Julia – MKS Karczew
11.    Wójcik Joanna – MKS Karczew
12.    Chodakowska Marta – GTPR Gdynia
13.    Murawiecka Natalia – GTPR Gdynia
14.    Borowska Dominika – MTS Kwidzyn
15.    Szczepanik Nikola – MKS Victoria Świebodzice
16.    Stapurewicz Paulina – MKS Truso Elbląg
17.    Grzejszczak Alicja – KS Otmęt Krapkowice
18.    Micota Aleksandra – UKS Pawonków

Zawodniczki pozostające w rezerwie:
Dworniczuk Julia – UKS Varsovia Warszawa – SMS Płock
Giera Patrycja – ROKiS Radzymin – SMS Płock
Wdowiak Paulina – MKS Brodnica – SMS Płock
Jobda Julia – MKS Karczew – SMS Płock
Kalecińska Laura – GTPR Gdynia
Weiland Weronika – MTS Kwidzyn
Jałowiecka Patrycja- SKS Kusy Kraków

Kadra szkoleniowa:
Truszyńska Agnieszka – trenerka główna
Piechota Artur – trener asystent
Rydz Paweł – trener asystent ( w terminie 12-15.03.2017)
Lewalski Sławomir – trener współpracujący ( w terminie 12-15.03.2017)
Zaucha Agnieszka – fizjoterapeutka
Złotopolska Iwona – psycholog ( w terminie 12-15.03.2017)

I.  Zbiórka zawodniczek dnia 12.03.2017 (niedziela) do godz. 12.00 hala PKP Dworca Centralnego w Warszawie skąd zawodniczki zostaną przewiezione na miejsce zgrupowanie tj Hotel Comfort Biznes, ul. B. Prusa 1, 05-800 Pruszków.