Strona główna | Akredytacje | Lista akredytacyjna na mecz w Płocku

Lista akredytacyjna na mecz w Płocku

 

Związek Piłki Ręcznej w Polsce podaje listę dziennikarzy, operatorów i fotoreporterów akredytowanych na mecz Polska-Białoruś ,w kwalifikacjach do finałów EHF EURO 2018, który odbędzie się 7 maja br. o godz. 19:00 w płockiej Orlen Arenie.

900x507-plock

Odbiór akredytacji przy wejściu K2 do hali (sobota w godz. 11-18 niedziela w godz. 11-19).

MEDIA
1. Bahdanovich Aleksei – ONT
2. Sharah Katsiaryna – ONT
3. Kupreichyk Ilona – Sportivnaya Panorama
4. Pismiankou Aliaksei – Sportivnaya Panorama
5. Labazhevich Darya – Newspaper Zviazda
6. Laviada Ihar – Beltelerradiocompany
7. Yarmiash Aliaksandr – Beltelerradiocompany
8. Shchurko Sergei – Pressball
9. Sinterov Denis – Pressball
10.Titirko Jana – pressball.by
11.Zhol Artur – pressball.by
12. Betlejewski Mariusz -Wisła TV
13. Bieńkowski Łukasz – Wisła TV
14. Sieczkowski Marcin – Wisła TV
15. Borzęcki Łukasz – Unlimited Film
16. Gola-Rakowska Agnieszka – Unlimited Film
17. Pakuła Filip – Unlimited Film
18. Buze Jerzy – Mazowieckie To i Owo
19. Cender Maciej – Przegląd Sportowy
20. Czoboda Jakub – Tygodnik Płocki
21. Giza Mateusz – reczna.pl
22. Karpiński Piotr – nc +
23. Kopisz Sebastian – Świat Sportów Olimpijskich
24. Kołsut Kamil – WP Sportowefakty
25. Szypnicka Aneta – WP Sportowefakty
26. Lenkiewicz Mateusz – Dziennik Płocki
27. Markiewicz Michał – Dziennik Płocki
28. Marciniak Jola – PAP
29. Małachowski Adam – Gazeta Wyborcza Płock
30. Paszkiewicz – Redakcja Nasz Płock
31. Pawłowskii Mateusz – Płocki Portal Sportowy
32 Pluszewska Magda – EHF Media
33. Staniec Wojciech – handballnews.pl
34. Wojtowicz Piotr – Radio Warszawa
35. Łabiński Szymon – Portal Plock.pl
36. Salva Leszek – interia.pl

FOTO
1. Augustyniak Piotr – GW Płock
2. Barwicki Karol – Echo Dnia
3. Benicewicz Miazga – Vive Tauron Kielce/CK Sport
4. Buze Dominik – AF 400 mm
5. Ciężkowski Przemysław – Freelancer
6. Dominik Rafael – PetroNewsPlock
7. Filipkowska Marta – Dziennik Płocki
8. Górecka Izabela – handballnews.pl
9. Jakubowski Paweł – pavi.pl
10. Jóźwiak Radosław – AF CyfraSport
11. Osiecki Piotr – TVP
12. Trzpil Grzegorz – Freelancer
13. Zdanovich Uladzimir – Nash Sport
14. Żołądź Dominik – Foto.sport.pl