Strona główna | Akredytacje | Lista akredytacyjna na Finały PGNiG Pucharu Polski

Lista akredytacyjna na Finały PGNiG Pucharu Polski

 

Związek Piłki Ręcznej w Polsce podaje listę dziennikarzy, operatorów i fotoreporterów akredytowanych na mecze finałowe o PGNiG Puchar Polski kobiet oraz PGNiG Puchar Polski mężczyzn, które w dniach 20-21 maja 2017 roku odbędą się w hali Globus w Lublinie.

PGNiG Puchar Polski – Finały 2017:

20.05 / g.17:45      Metraco Zagłębie Lubin – Kram Start Elbląg

21.05 / g.18:45      Orlen Wisła Płock – Vive Tauron Kielce

Odbiór akredytacji w dni meczowe, w godzinach meczów, przy wejściu bocznym (od strony parkingu) do hali Globus (ul. Kazimierza Wielkiego 8, 20-611 Lublin).

MEDIA:

  1. Basak Ewa – Handballnews.pl
  2. Boluk Małgorzata – WP Sportowe Fakty
  3. Cender Maciej – Przegląd Sportowy
  4. Cender Marek – Polskie Radio Kielce
  5. Czerwiec Maciej – Vive Tauron Kielce
  6. Czępiński Jarosław – Dziennik Wschodni
  7. Czoboda Jakub – Tygodnik Płocki
  8. Jabłoński Wojciech – Orlen Wisła Płock
  9. Kołsut Kamil – WP Sportowe Fakty
  10. Kordulski Daniel – WP Sportowe Fakty
  11. Koszewski Jacek –Tygodnik Płocki
  12. Kotwica Paweł – Echo Dnia
  13. Kozubek Sebastian – Vive Tauron Kielce
  14. Kufel Józef – Polskie Radio Lublin
  15. Kulesza Piotr – Zagłębie Lubin
  16. Lasia Łukasz – NC+
  17. Lemanik Łukasz – Zagłębie Lubin
  18. Maciąg Aleksandra – Polskie Radio Lublin
  19. Machnacki Marcin – Nafciarze.info
  20. Małachowski Adam – Gazeta Wyborcza Płock
  21. Marciniak Jolanta – Tygodnik Płocki
  22. Matys Paweł – Gazeta Wyborcza Kielce
  23. Natkaniec Piotr – Radio eM Kielce
  24. Napiórkowski Maciej – Handball.pl
  25. Nowacki Krzysztof – Kurier Lubelski
  26. Osiński Wojciech – Przegląd Sportowy
  27. Pawłat Wiesław – Gazeta Wyborcza Lublin
  28. Piech Robert – Akademickie Radio Centrum
  29. Pluszewska Magda – Reczna.pl
  30. Pomorski Michał – MKS Lublin
  31. Rosiński Tomasz – WP Sportowe Fakty
  32. Rozwałka Adam – Polskie Radio Lublin
  33. Salva Leszek – TVP Kielce
  34. Staniec Wojciech – Handballnews.pl
  35. Szafryński Krzysztof – Polskie Radio Olsztyn
  36. Szawelska Natalia – Portel.pl
  37. Szwabe Andrzej – Polska Agencja Prasowa
  38. Szypnicka Aneta – WP Sportowe Fakty
  39. Winnicki Grzegorz – Wiadomosci24.pl
  40. Wysocki Damian – Radio eM Kielce
  41. Żółtowski Łukasz – Nafciarze.info

FOTOREPORTERZY i OPERATORZY:

  1. Andrachiewicz Paweł – Foto Andrus
  2. Bakalarz Witold – Foto Perfect Sport
  3. Barczyk Norbert – PressFocus
  4. Bieńkowski Mariusz – Orlen Wisła Płock
  5. Benicewicz-Miazga Anna – CKsport.p
  6. Betlejewski Mariusz – Orlen Wisła Płock
  7. Bujnowicz Krzysztof – Polskie Radio Kielce
  8. Chilimoniuk Mateusz – Freelancer
  9. Dembińska Anna – Portel.pl
  10. Domagała Piotr – Vive Tauron Kielce
  11. Frączek Michał – Handball Płock
  12. Gołębiowski Piotr – Urząd Miasta Lublin
  13. Jakubowski Paweł – Pawi.pl
  14. Jaruga Piotr – Freelancer
  15. Jurek Jakub – TV Regionalna Lubin
  16. Kaczanowski Łukasz – Kurier Lubelski
  17. Kaczanowski Maciej – Dziennik Wschodni
  18. Koryszko Tomasz – Polska Agencja Prasowa
  19. Kumor Adrian – Freelancer
  20. Lewandowski Artur – Polskie Radio Olsztyn
  21. Lignarski Krzysztof – MKS Lublin
  22. Michalec Piotr – Radio eM Kielce
  23. Michalski Piotr – Polskie Rado Lublin
  24. Nieśpiałowski Wojciech – Dziennik Wschodni
  25. Orzechowski Jakub – Gazeta Wyborcza Lublin
  26. Pacewicz Wojciech – Polska Agencja Prasowa
  27. Piątek Angelika – Elbrus Studio
  28. Piątek Piotr – Elbrus Studio
  29. Ptak Patryk – Handballnews.pl
  30. Skrzypczyk Piotr – TVP Kielce
  31. Sobiesiak Bartosz – Nafciarze.info
  32. Swat Marta – Handball Płock
  33. Szubartowski Wojciech – Freelancer
  34. Trzeciak-Krupińska Halina – Zagłębie Lubin
  35. Trzpil Grzegorz – Freelancer
  36. Ziółkowski Marek – NC+

pp-660x330